Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gáz, ha szüléskor csak...

Nem gáz, ha szüléskor csak 20-25e ft-ot tudok adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdeztem, mennyiért vállalja a szülést, nem mondott konkrét árat, csak annyit, hogy nem szokta megszabni. A babára nagyon sokat költöttünk, és most minden pénznek meg van a helye. Mégis félek, hogy keveselleni fogja.
2010. jan. 7. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondott árat, akkor ne izgulj! Szerintem, ha rád bízta, akkor ennyivel is beéri. Egyébként meg nem minden doki pénzéhes... Ha meg keveselli, azt úgyse fogja veled közölni, ahhoz azért nem hinném, hogy lenne képe egyiknek is.
2010. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz,hogy el is fogadják...
2010. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.Én is csak ennyit adnék, ha lenne fogadott dokim, vagyis ha elvállalt volna...Ha az ügyeletessel megleszek elégedve, ezt a 20ezret odaadom neki.
2010. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a gáz, hogy még van képük pénzt elvenni a szülésért. Én minden hónapban 8 ezerért jártam a dokimhoz. Az ő hibájából koraszülött lett a kislányom. A férjemmel még előtte megbeszéltük, hogy ha meglesz a baba 60 ezret adunk. Mikor megtörtént a koraszülés, elfelejtettem mondani a férjemnek, hogy nehogy odaadja a 60ezret. Ő meg persze odaadta, a doki meg zokszó nélkül elvette. A szobatársaim meg ingyen szültek és ugyanúgy ellátták őket. Ha lesz legközelebb okosabb leszek.

Hála az Istennek semmi baja a lányomnak, de ez csak az Istenek köszönhető.

2010. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogadott orvos, akkor nem gáz, ha elfogadja. Elvégre ezért a pénzért berángatod akármikor, akár a kisfia szülinapjáról is, és félnapokat ott van veled, amikor szülsz.


A gáz az, amikor a normál, megfizetett munkája mellé még várja a kiegészítést egy orvos - ha rendesen meg lenne fizetve, és normális országban élnénk, szégyennek tartaná a borítékot, így meg kénytelen elfogadni.

2010. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogymár, nem gáz!!!!

Mi sem tudunk majd többet adni. Fogadott orvosom van, minden hónapban tejelek neki 6000Ft-ot egy vizsgálatért, épp eleget keres rajtunk 9 hónapig.

Akik jól állnak anyagilak azok adjanak 60-100ezret mi nem tudunk!

Engem meg nem izgat ha nem tetszik neki, úgyis a legvégén, varratszedéskor adom oda...de csak ha elégedett leszek vele, különben meg nem kap egy fillért sem!

2010. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem rendes az a fogadott orvosom mert nem a magánba hiv be hanem a kórházba..de én még igy sem fogok adni mert nem állunk ugy másrészt azt a pénzt a babára költöm.
2010. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Így már egy kicsit nyugodtabb vagyok

2010. jan. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!