Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen nincs mindjárt...

4-5 hetesen nincs mindjárt megjön érzésem. Ez baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Hétfőn lett pozi a tesztem, fájnak a melleim, és sűrűn jártok pisilni, és néha fáj a derekam! Viszont nincs mindjárt megjön érzésem és nem is nagyon voltak. Néha szúr a bal oldali petefészkem! Dokihoz jövőhét csütörtökön megyek! Félek méhenkívüli terhesség! volt valaki akinek nem volt mindjárt megjön érzése terhesség elején?? Már volt egy miss abom , nem akarom ezt a picit is elveszíteni!!
2010. jan. 7. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Örülj neki, lesz még benne részed hidd el.Nekem sem volt ennyi idősen, inkább a 7. héten kezdtem el először érezni.Azóta is csak néha,pl. most.:)Vannak jobb, és rosszabb napok.Ne idegeskedj emiatt.Bár tudom milyen, én is tul vagyok egy missed-en, de hidd el ez a baba már a tietek, és szépen fejlődik.

Boldog Babavárást!


11 hetes km.

2010. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene mindjárt megjön érzésnek lenni szted?

nekem az első terhességemnél nem volt..kicsit néha szurkált meg fájt,de nem megjön érzés volt.

azt mondta a doki nő a méh,készül változni ezért van.aztán később is lesznek majd ilyenek,mert csaknem 500szorosára nő a méhünk ilyenkor-durva nem?

Most én is 4-5hetes vagyok ,semmi bajom.A mellem sem fáj,pedig az elsőnél szét akart robbanni.Addig örülj még semmi baj nincsen,ha méhen kívüli lenne sztem hamar kiderülne.

Ne aggódj,nem lesz semmi a picivel,gratulálok hozzá:)

2010. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen volt az első tünetem :) 4hét+1 naposan már tudtam, de utána még majdnem egy hónapig semmi szokatlant nem éreztem. nem jött meg, és kész.

ne aggódj, nem lesz baj.

2010. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jaj, köszönöm lányok!:)

Próbálok nem aggódni, és teljesen pozitívan hozzá állni a dologhoz! Amúgy azért aggódtam egy kicsit mert az első babával volt mindjárt megjön érzésem az elejétől fogva!

2010. jan. 7. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 5 hetes leszek, és csak annyit érzek hogy hamarabb elfáradok és sokat járok pisilni. Bár annyit nem mint az előző terhességem elején. Ja és a mellem is érzékeny pár napja. Nem volt az előzővel sem mindjár megjön érzésem, csak néha nehéz volt a pocakom, pedig még nincs is. :-) Én is aggódom kicsit, de ez természetes. Alig várom már hogy érdemes legyen dokihoz menni!
2010. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt megjön érzésem egyszer sem! Az előző babával pedig igen, az első 20 hétben.

Nem jelent semmi bajt, nyugalom, gratula a bébihez! :)

19 hetes kismama

2010. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én most 12 hetes vagyok!És ugyanez volt nálam is!A mindjárt megjön érzés kb a 11.hétig tartott!És nyilaldosott is ,csak nekem jobb oldalt!Úgyhogy nyugi!Minden ok lesz!!!
2010. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nekem pont az a bajom hogy nincs mindjárt megjön érzésem! De remélem ettől függetlenül minden rendben lesz! :)
2010. jan. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!