Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen farkasetvagy? Nem...

34 hetesen farkasetvagy? Nem ilyenkor jonne az a resz, hogy alig birok enni?

Figyelt kérdés

Eddig nem hiztam sokat, tiz kilot, ami nekem jonak szamit, mert magas vagyok es eleg sovany. Viszont egy hete iszonyatos etvagyam van, minden etkezest nasival zarnek es kotnek eszre, a szenhidratot kivanom tomenytelen mennyisegben.

Probalom visszafogni magam, mert nem szeretnek meg tiz kilo tomeny tulsulyt felszedni szulesig.

Nalatok hogy van/volt ez?

Mert en azt hittem, hogy most jon majd a gyomoreges, allando teltsegerzet, ehelyett en epp maskent reagalok.


2010. jan. 7. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem olyan a terhesség vége, mint az eleje volt: kívánósság, nagy étvágy, fáradékonyság, aluszékonyság :)
2010. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!