Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztek amikor mozog a...

Mit éreztek amikor mozog a babátok? (lelki oldalára vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
Én kb. majd kiugrok a bőrömből, olyan szerelemhez hasonló érzés tölt el, és azonnal megpuszilgatnám a pocimat.
2010. jan. 6. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én kölcsön kaptam a barátnőmtől. fel is hívtam szipogva, neki volt-e ilyen. aztán röhögve tettük le a mobilt, hogy többet ilyen dolgot nem ad nekem.... :) apám véleménye, hogy hülye... mármint én.. :) ő csak így szokta kifejezni ha olyan vagyok mint anyám. mindent túlaggódó, dramatizáló, kis idióta.. :)
2010. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát nálam senki se rosszabb.. :) Ezt több ember alá tudja támasztani! :D
2010. jan. 8. 19:13
 13/18 A kérdező kommentje:
És én is 21 hetes vagyok. :)
2010. jan. 8. 19:13
 14/18 anonim ***** válasza:
van egy sanda gyanúm, hogy rokonok vagyunk ;)
2010. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

már azon agyaltam, hogy vissza kell mennem dolgozni.. és nem lesz elég a bajom, még mindenki sajnálni fog.. ahhhh...

az országban merre felé vagy 21 hetes??

2010. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
:) "Örülök" hogy nem csak én vagyok ilyen izé... :) Fura, de ez is megnyugtató számomra, hogy más is érez így, nem mindenkinek természetes az, hogy teherbe esik, kihordja, és nem aggódik, mert minek azt. :)
2010. jan. 8. 19:17
 17/18 A kérdező kommentje:
Budapesten vagyok. :)
2010. jan. 8. 19:17
 18/18 anonim ***** válasza:

Bp.. kár... messze van.. :) Keszthely.


hát ezaz! 2 évet vártunk rá! sőt, olyan mintha már kicsi korunk óta rá várnánk. hisz mindketten "saját" családot akartunk, mármint nem testvérek, szülők, hanem mi vagyunk azok a bizonyos szülők! és ez a picur itt megvalósítja az álmainkat! és még azt mondják ne aggódjunk!

2010. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!