Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztek amikor mozog a...

Mit éreztek amikor mozog a babátok? (lelki oldalára vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
Én kb. majd kiugrok a bőrömből, olyan szerelemhez hasonló érzés tölt el, és azonnal megpuszilgatnám a pocimat.
2010. jan. 6. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont most mondtam a Férjemnek............. elég nehéz a terhességem, őszintén szólva már azt várom, hogy velem lehessen kint a Babám.........de valami azért hiányozni fog........de az nagyon.........igen........ez az ugráló pocakom :-)

Hasonlókat érzek, mint Te......szerintem a várandósságnak ez a legkülönlegesebb és legszebb része.

üdv: 28 hetes kismama

2010. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképpen érzek. Nagyon könnyű terhességem van így én valóban élvezem, de a legjobban a mozgások, rúgások fognak hiányozni! Amikor belülről nagyon lassan végighúzza a sarkát, térdét vagy nem tudom mit és szinte csiklandoz hát az valami fantasztikus! Imádom ezt az érzést, meg az egész terhességet!
2010. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem baj ha írok. Már 3 hónapos múlt a kislányom, de imádtam kismama lenni! Mikor mozgott nagyon élveztem és nagyon nagy boldogság volt minden megmozdulása! És hiányzik is kicsit, persze leírhatatlan hogy már itt van és megpuszilhatom azt a kezecskét és lábacskát amiket kidugdosott és húzgált a hasamban.

Élvezzétek ki a mozgását és az egész terhességet, mert az egyik legcsodálatosabb dolog a világon!

Szép babavárást Nektek!

Egy nagyon boldog anyuka :)

2010. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

NAgyon jó érzés, annak ellenére, hogy időnként annyira kifeszíti magát, hogy már fáj. A kis púpokat, amiket képez a hasamon agyonra símogatjuk, én is a férjem is...azt hiszem ez tényleg hiányozni fog.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom szegény férjemet, akinek soha nem lehet ebben része, csak kívülről élvezheti, amint kifejlődik bennem egy önálló élet. Ez maga a csoda! :-) Imádok nőnek lenni, és lassan kezdem felfogni, hogy anya leszek.


És miközben mocorog, boxol, ficánkol, azon töprengek, hogy milyen gyerek lesz, mikor megszületik, milyen ember lesz belőle, hogy fogunk kijönni egymással, vajon jóbarátok leszünk-e, amikor felnőtt lesz. Nagyon előreszaladtam, ugye? :-)

2010. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

az én párom is megjegyezte már, hogy nem élheti át ezt a csodát, csak az én közreműködésemmel, így mikor rugdos, mindig fel szoktam neki ajánlani, hogy most simizze, ha akarja.


Hogy mit érzek? Fülig szalad a szám és valami természetfeletti nyugalom lesz rajtam úrrá, és elmerengek a távolba. Bármilyen nagyképúség nélkül a katolikus Madonnák ábrázolására emlékeztetem saját magam azokkal a messzibe révedő átszellemült szemekkel.

37 hetes kismami

2010. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a 17.héten kezdtem el érezni a ficánkolását,nagyon jó,és érdekes érzés volt!Mára már megszoktam!

22h terhes

2010. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olyan szépeket írtatok! Sajna a témához még nem tudok hozzászólni, mert még csak 15 hetes kismama vagyok és most kezdem érezgetni a pici mocorgásokat!

De bevallom a szemem is könnyes lett amint olvastam a válaszokat, és már nagyon várom hogy én is érezhessem...

2010. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mi 21 hetesek vagyunk. még csak 3 hete érzem. és néha erősebben néha gyengébben. ma pl alig érzetem, és teljesen beparáztam, sírdogáltam. meghallgattam a szívét, azzal a ketyerével, és hol nagyon lelassult, hol felpörgött. és én... felhívtam a dokit. kicsit mosolygott.. de megnyugtatott, hogy ilyen picin még sokat változik. szóval a ketyere nekem nem megnyugvás, az tuti!
2010. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:) Kedves utolsó válaszoló! Nem olyan a férjem, aki bármit is megtiltana, abszolút enged érvényre juttatni, de a szívhang halgatót kifejezetten nem engedte, hogy megvegyem, pont amiatt, amit Te is most leírtál. :)
2010. jan. 8. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!