Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek magándokija van, a 35....

Akinek magándokija van, a 35. hét után hányszor nézte meg a dokija UH-val a babáját?

Figyelt kérdés
Most ctg-re kell majd járnom, a rendelőjébe már nem, így nem tudom mikor akar UH-zni. Persze meg tudom kérdezni, de másokra is kíváncsi vagyok.
2010. jan. 6. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a magánrendelőben nem volt uh, csak szívhangnéző, azt minden héten nézte.(+ ezt a védőnő is megnézte minden héten egyszer) Uh-n utoljára a 36. héten voltam (csodálkoztam is , hogy később már nem csináltak). Ez után nst volt hetente egyszer.
2010. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan csak holnap leszek 35. hetes, de tegnap voltam dokinál. Most megnézte, majd a jövőhéttől kell mennem Ctg-re, de azt mondta, hogy már többet nem vizsgál, csak a Ctg eredményt nézi meg. Persze, ha valami gond van, akkor biztos fog még vizsgálni, illetve beutal a kórházba, ahol ilyenkor agyonra vizsgálnak. Remélem nem lesz rá szükség.

Egyébként a protokoll szerint 38. héten van még egy kötelező UH. LEhet, hogy az már kimarad:-)

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem két hetente akart hívni,de nem bírtam volna anyagilag.Így végül a khz-ba hívott be.ott nem kellett neki fizetni..
2010. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!