Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem irjon akinek nyitva...

Kérem irjon akinek nyitva volt a mészája az elsö trimeszter alatt. Sikerült megszülni a babát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz nekem nem az első trimeszterben nyílt ki, de a 15.héttől nyitott volt. Ikreket vártam és a 35.héten születtek meg. Többet kell pihenni és jobban kell vigyázni ha ilyen van. Sok esetben ágynyugalom, amit ha úgy lát az orvos akkor a kórházban kell tölteni. Nekem szerencsére nem kellett.

Hány hetes vagy és mennyire van nyitva?

2010. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most kerültem gép elé bocsi.9hetes vagyok.szük egy ujjnyira.nem szokták ilyenkor összevarni?
2010. jan. 6. 17:38
 3/8 A kérdező kommentje:
véreztem is,ami az orvosi vizsgálatkor derült ki.te is véreztél?bár nekem azota se látszik semmi a bugyin.idönként fáj egy picit a hasam,és volt amikor éreztem a méhszájat de más semmi.irtak fel duphastont és rutascorbint.te mit szedtél?holnap elmegyek egy másik doktorhoz és ha ö is azt mondja befekszem a korházba.félek
2010. jan. 6. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13.héten véreztem. Este 10-kor kezdtem el vérezni. Gondolhatod :) Menekülés a kórházba, ami kb 50km. Volt para rendesen. Kaptam valami injekciót és másnapra semmi bajom nem volt, visszarendelt UH-ra és ott sem volt gond. Semmi extra gyógyszert nem kellett szednem. Magne B6 3x2, és pipholfen 2x1. Na meg nospa. Ha esetleg szeretnél beszélgetni írj priviben. Szívesen adok tanácsokat:)
2010. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mint kiderült én is ikrekkel voltam terhes de sajnos a 8-ik héten az egyikük elment. Azóta nyitva volt a méhszájam. A 9-ik héten viszont a másiknak szívhangja nem volt. 2 nap múlva kellett visszamennem és volt szívhang. Kórházban nem kellett feküdnöm.

Gyógyszert sem szedtem csak a szokásosat: folsav, Magnesium citric 3x3, No-spa. Kb a 20-ik héttől naponta keményedett a hasam néha elég komoly görcsökkel.

36-ik héten megszületett a kislányom.

2010. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szerencsések vagytok!én is attol félek azt mondják nincs szivhang és tévednek.mert..nem is merek elmenni orvoshoz
2010. jan. 23. 23:46
 7/8 A kérdező kommentje:
otthon kellett feküdnöd egyébként?fájdalmak vérzés volt?és a sexuális életet engedélyezte az orvos?köszi a választ!
2010. jan. 23. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok.

Mivel nyárra voltam kiírva, se strand, se szex, se ülőfürdő ( na nekem ez volt a legnehezebb)

Az idő nagyrészét fekve töltöttem még dolgozni is úgy dolgoztam itthonról :)

De ugyanúgy elmentem vásárolni, fagyizni, bár nem olyan hosszú időre mint általában, és nem cipelhettem semmit sem.

A szívhangot meg a doki nem vette észre mint kiderült. De azt a 2 nap várakozási időt nem kivánom senkinek. Bedagadt kisirt szemekkel mentem vissza, kerülgetett az ájulás. Kértem, hogy másik doki legyen az uh-n. Ő sem értette miért nem hallotta a kolléga a szivhangot 2 nappal előbb. (bár azt mondták kezdő volt még)

Én meg 10 évet öregedtem 2 nap alatt.

Most már a második gyerkőcön gondolkodunk.

Ja, és 2,5 óra alatt megszületett a kislányom és gátvédelemmel.

2010. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!