Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég fájdalmas, mitöl van?

Elég fájdalmas, mitöl van?

Figyelt kérdés
lent ugymond a nunimnál a csont nagyon fáj!szexuális életet nem élünk 1 hónapja met nyitva voltam 2 ujnyira és nem akartunk gondot!de ma eléggé fáj !mitöl van? tágulok esetleg?35+1hets vagyok!
2010. jan. 6. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a szeméremcsontod, és a szülésre való felkészülés miatt fáj. Természetes dolog, sajnos vagy hálaistennek. Szülés után elmúlik.
2010. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez akár hetekig is elhuzódik uyge?? nem hiszem hogy 1héten belül jönne a kislányunk! elsö babás vagyok és nemtuom ezeket a dolgokat!de várom is hogy kint legyen meg nem is van még pár hete hogy bent maradjon!!
2010. jan. 6. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hol, fájt hol nem.

Volt 6-7 napig szeméremcsont fájdalom, aztán elmúlt és megint visszatért.

Én úgy gondolom erre a baba is rásegít, ha nagyon lenn fekszik. Én sokszor felstócoltam a csípőm, hogy a baba kicsit menjen feljebb és tényleg jobb lett.

2010. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válazt csak annyira fáj már hogy .....nagyon de holnap megyek tanácsadásra azért ,egemlitem!!
2010. jan. 6. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!