Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Makai Zsoltnál mennyi a...

Dr Makai Zsoltnál mennyi a szülés? (délpesti Jahn Ferenc kórházban van)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 12:59
 1/1 anonim válasza:

ziasztok,

én egy szintén Jahn Ferences dokitól (ezt hagyjuk, mert ez egy hosszabb történet) mentem át a 10 év után a Makaihoz, és nem bántam meg a döntésemet!! Nála szültem (viccesen kevés pénzért 60e Ft 2011-ben), hozzá jártam terheskezelésre, mindenre. Nála emberségesebb, normálisabb dokit életemben nem láttam! Konkrétan neki köszönhetem, hogy van egy egészséges gyönyörű 8 hetes fiam! Sosem fogadott el pénzt a kórházban, a magánrendelése pedig szintén nem túl drága, de inkább a kórházba hívja be az embereket, ahol pedig nem fogad el pénzt. Volt alkalmam megismerni a Jahn Ferencben az összes dokit (sajnos egy hónapot feküdtem bent), és MESSZE VERI MINDET emberségben!! nem röstell tanácsot kérni idősebb dokiktól, és valóban mindig a páciens érdekeit nézi. Engem pl. telefonon hívogatott, hogy ennek meg annak a vizsgálatnak mi lett az eredménye. Fejben tartotta az olyan vizsgálataimat is, amiket nem ő csinált (pl. genetikai), és utána felhívott, érdeklődött, hogy mi volt. nem úgy, mint a másik, akihez 10 évig jártam, és mindig be kellett mutatkoznom neki :(

Szóval: HAJRÁ MAKAI DOKI!!

2011. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!