Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceniek válszokat várok?...

Debreceniek válszokat várok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Debrecenbe szeretnék menni 4d ultrahangra és mi a véleményetek (Debrecen, Szent Anna utca 48. szám) alatt található magánrendelőről? A vizsgálatot Nagy Imréné szülésznő csinálja?? Árban elég jónak tűnik.

Várom a pozítiv és negatív véleményeket is. Előre is köszönöm.


2010. jan. 6. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a nap rendelőben voltam, meg voltunk elégedve. De arról is jókat hallottam.
2010. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most volt az egyik ismerősöm a Szent Annai magánrendelőben, nagyon meg voltak elégedve, nagyon aranyos volt a nő. Ő azt mondta nem bánta meg, hogy oda ment.
2010. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hete voltam nála és csak nagyon pozitív dolgokat tudok mondani. Eszméletlenül kedves volt és mindent elmondott, még azt is amit nem kérdeztem, pl. a babám talpa 2cm-es volt. :)Mindent elmagyaráz részletesen és egy nagy kivetítőn te is szépen látsz mindent, bevihetsz akár több embert is a vizsgálatra. Maga a vizsgálat nekem 40 percig tartott és NAGYON meg voltam vele elégedve. 100% biztosra megmondta, hogy kislányom lesz (amit utólag a klinikán is megerősítettek) és azt is megmondta előre, h rendben lesz az AFP-m és igaza lett. Csak ajánlani tudom, mert a városban ő a legolcsóbb és nagyon profi! 18 hetes km
2010. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is és barátnőm is voltunk nála!Tündéri aranyos és kedves nő!Nem kapkod!Nem sz@rik a fejedre!Válaszol a kérdésekre!Nekünk nagyon bejött!!!Üdv:12 heteske
2010. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2010. jan. 6. 20:31
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából én szolnoki vagyok a párom Hajdú-Bihari, de a válaszokból szerintem hozzá megyünk majd.

17 hetes kismami

2010. jan. 6. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!