Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes! Ha sexelek a férjemm...

19 hetes! Ha sexelek a férjemmel akkor mindig csíp és ég, meg fáj! Neki semmi, de ha pisilek sex után köz. Vlen akkor csíp nagyon! De pár óra múlva ez elmúlik! Mással is így van ez?

Figyelt kérdés
Más terhes nőtől is halottam már ezt,hogy vele is ez van!Ez ilyenkor normális?
2010. jan. 6. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális!Kérdezd meg az orvost akihez jársz, mert szerintem valamilyen fertőzésed lehet!Nálam is ilyen volt, és canestent kaptam rá!Kb 20.hét körül volt!
2010. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális! Fertőzés, fordulj orvoshoz! Nekem is volt, kúpot és kenőcsöt is kaptam.
2010. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,biztosan fertőzés!A leggyakoribb a Candida,de nem biztos hogy neked is az van!!!!

El kell menni dokihoz kenetvételre,1 hét múlva eredmény...aztán pár nap alatt ki lehet kezelni!

Az a baj, hogy nagy valószínűséggel átadod a párodnak is...abban az esetben őt is kezelni kell!

22h terhes

2010. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg fertőzés, amit kezelni kell. vagy húgyúti, vagy hüvelyi fertőzés. Mind a kettő ártalmas a babára, és koraszülést is okozhat. Azonnal menj el orvoshoz a panaszaiddal, hogy minél előbb kigyógyulj!
2010. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt kenetvétel, csak megnézett az orvos, és írta a receptet.
2010. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez bizony gomba. Kérj valamit a dokitól. nekem is így volt már 3 hetes koromtól, még nem is tudtam, hogy babát várok... 1 hónap kellett, mire kiírtottuk... :S

19 hetes km

2010. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!