Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veseprobléma terhesen? Bővebbe...

Veseprobléma terhesen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam uh.-on,azt mondta az orvos,hogy a jobb vesémnél van egy tágulat,pang a vizelet.Ajobb oldali baba,merthogy ikreket várunk,nyomja a hugycsövet.Kérdeztem,hogy ez nagy baj-e,erre azt mondta,hogy 150 nőből 1-nek kell emiatt katétert betenni.Holnap vizelettenyésztésre kell mennem.Közületek volt már valaki hasonló helyzetbe?
2010. jan. 5. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy 28 hetes vagyok aggódom,hogy ahogy nő a baba még jobban fogja nyomni.
2010. jan. 5. 17:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Katétert???hát nekem kezdődő volt még a lelet sem mutata ki én kaptam rá gyógyszert.de nekem fájt is,görcsölt nagyon.bevettem az összes gyógyszert és utana mintha elvágták volna és azota se jött vissza Hála az Égnek:)33 h kismama
2010. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én hálistennek eddig még nem görcsöltem,csak egy pár napja sokszor kell járnom pisilni,olyan érzés,mintha mindjárt bepisilnék,közbe meg mindig csak keveset pisilek.Azt mondta az orvos,ha majd görcsölnék,vegyek be nospát.Te milyen gyógyszert szedtél?
2010. jan. 5. 17:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és mikor görcsölt,az hol fájt?A hasad vagy a vesédnél oldalt?Bocsi a sok kérdés miatt,de nem voltam még így,és aggódom.
2010. jan. 5. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok.nekem a jobb oldalt görcsölt.csak ennyi panaszom volt nem is jártam sűrűn pisilni sem.Asasantin kaptam.de pár napja volt h rácsúcsult a hólyagomra mert akkor én fél óránként jártam pisilni és semmi nem jött ki azt hittem felfáztam de nem mert azóta semmi panaszom.remélem minden rendben lesz velete.ird majd meg azert h mi történt addig nyugodtan kérdezz bármit segítek szívesen amibe tudok:)
2010. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Majd írok,hogy mi volt.
2010. jan. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!