Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 1-re kaptunk időpontot...

Február 1-re kaptunk időpontot a 4D ultrahangra. Akkor már 25 hetes leszek. Nem késő ez egy kicsit. Bele fog még férni a képbe a kis pocok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, bele fog férni, teljesen ideális az időpont! =o)
2010. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bőven belefér még, ne aggódj. :-)
2010. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mondták, hogy mikor kell? Tőlem kérdezte a doki, hogy hány hetes vagyok, mert a 4D-t a 28-31 hét között a legmegfelelőbb elvégezni. Én a 29. héten voltam, nagyon cuki volt, kinyitotta sokszor a szemét, cumizott, ásított, mosolygott:) Pont azért kell ebben ai időben menni, mert akkor te is látod már ezeket. Ilyen korán ne menjél.
2010. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj még egy pár hetet. Nekem is azt mondta a szonográfus, hogy 28-30. héten a legjobb, akkor már van rajta elegendő zsírszövet. Bár már nem fér bele teljesen a képbe, de biztos nagyon aranyos lesz már akkor.

Én a 30. hét körül fogok menni.

2010. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt javasolta,hogy a 29.héten menjek,akkor még nem olyan nagy,és elég fejlett ahhoz hogy jó kis képeket lássunk róla!Te tudod,de szerinem is korai még menni...

22h terhes

2010. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a 23. héten mentünk. Összekötöttük a 24. heti kötelezővel, meg a nemére is kíváncsiak voltunk.


Nagyon sokat játszott a zsinórral, felhúzta a lábát és mutogatta a fütyijét, ásítozott, szopta az ujját, belefúrta az arcát a lepénybe (alig lehetett kicsalogatni onnan), szóval édes volt. :-) Az arcán már most látszik, hogy tiszta apja. :-)

2010. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 26. héten voltam, de sajnos nem sikerült, mert vastag volt a hasfal, csak homályos foltokban láttuk a lányunkat. 33. héten próbálkoztunk újra, bár ekkor már fennállt a veszélye annak, hogy úgy fordul, hogy nem látható az arca. Szerencsénk volt, mert jól feküdt, de az egyik kezével eltakarta a fél arcát, így egy profil képet sikerült elkapni róla. Mosolyogni, fintorogni láttuk. Nagyon édi volt:-)

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaltalan nem keso, hanem jo idopont. Ha mozizas miatt mentek es nem a vizsgalat az elsodleges szempont, akkor meg kesobb is mehetnetek.

En a 2. babammal a 16. es a 30. heten voltunk, a 16. heten elsosorban a genetikai resz miatt mentem, nem a mozizas volt a szempont, meg nagyon vekony volt a baba, viszont remekul meg tudtak merni.

A 30. heten viszont mar teljesen babaformaju volt, nagyon szep, formas pofit mutatott.

2010. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia!Mi is pont a 25.héten voltunk.Nagyon-nagyon jó volt.Még belefog férni.
2010. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!