Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák hogy vagytok...

31 hetes kismamák hogy vagytok? Várjátok már a szülést? Nem féltek?

Figyelt kérdés

Nekem fáj a hátam,lábaim.Nem igazán tudok aludni.Mindig pisilek.

de tudom,hogy még nőnie kell a babának.Ezért tűröm.

A babám elég virgonc,szinte egész nap mocorog,ugrál.


2010. jan. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!



Köszönöm, jól vagyok. Bár, a napokban rám jött az álmosság, napjában többször. A pisilés már nem zavar,ez van :) már aludni sem merek, mert úgy is fel kell kelni...

de nem is nagyon tudok, mert forgolódok. Hányinger is van néha, hátfájás és derékfájás nálam is. De élvezem :) és már várom a szülést is :) és nem félek :) egyszer már átéltem, és csodálatos volt. Természetes úton szültem, fájdalomcsillapítás nélkül.


És Te? Várod már? Félsz?

2010. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már 32 hetes vagyok.Ki lehet birni, alapból nagyon jol vagyok.Jó a szokásos tünetek megvannak a pisilés, meg az állando bordafájdalom, foleg ha beaakasztja a lábát:S

Ugy megyek mint egy pingvin , nem tudom felhuzni a cipom, csak nehezen.DE nem foglalkozok vele, mert nemsokára kint lesz a kiscsaj.Az enyém is virgonc volt, de 2 napja megnyugodott, nem mozog annyit, vagyis mozog csak nem olyan hevesen, inkább fészkelodik, kezd kevés lenni a hely neki biztos.Ma voltunk uh-n 2100 gr-ra saccolták a kiscsajszit:)

2010. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 32 hetes vok, hogy lekopogjam nagyon jól viselem. Alvásnál nehéz néha, mert egy amúgy is kényelmetlen kinyitható kanapén alszunk. Még 4 hétig dolgozok, utána azon izgulok hogy még legyen időm és erőm a kisszobát kipakolni, kifesteni és berendezni, a babaruhákat kimosni, kivasalni. Megvan minden holmi amúgy, legalább ez már nem aggaszt. A szüléstől nem félek (hja, 1. babámat várom :), inkább kíváncsi vagyok már az én kis fiamra és nagyon izgulok mert hihetetlen hogy már csak ilyen kevés idő van hátra. Ne félj te sem :)
2010. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!