Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon hányingeres,...

Aki nagyon hányingeres, hányós volt az első terhesség alatt, mikor vállalta be a második babát?

Figyelt kérdés
Annyira hányós voltam,hogy csak feküdtem egész nap,mert egyből hánytam ,ha felkeltem,sőt haematomám is volt.Most lesz 4 hónapos a babám,vele is elég nehéz,mert nagyon igényli a társaságot.A férjem 1-2 év múlva már szeretné a tesót,én is de rettegek,hogy nem fogom tudni gondozni a nagyobbikat.Sőt már most bevállalnám,ha tudnám,hogy nem lesz gond.Ti hogy voltatok?

2014. jún. 29. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a kisfiammal végighánytam az első trimeszter plusz veszélyeztetett voltam vérzés miatt, több hét teljes ágynyugalom kellett. Viszont a 12. hét után minden bajom megszűnt. A kisfiam most 15 hós, és már a pocakomban van a kistesója, holnap leszünk 11 hetesek. Ugyanolyan hányós, rosszullétes ez a terhességem is, bár lekopogom, nem vérzek, tehát nem kell feküdnöm. A reggelek nehezek, alig bírok kiszállni az ágyból, de érdekes, a kisfiam nagyon türelmes, mellém bújik, és van, hogy fél órát is fekszünk, ennyi idő alatt összekaparom magam. A reggeli hányás után jobb, szinte egész nap formában vagyok, nem engedhetem meg magamnak, hogy ne legyek. Igaz, hogy picit több segítséget kapok anyukámtól, vmint a férjem a tenyerén hordoz, amikor itthon van. Úgyhogy nagyon nehéz, de mégis könnyebbnek érzem, mint az első terhességem nehéz időszakait. Nem tehetem meg, hogy úgy igazán rosszul legyek, elhagyjam magam. Mi bevállaltuk a kis korkülönbséget, annyira vágyunk a tesóra. Nagyon erős volt a vágy arra, hogy kiteljesedjen a családunk és testvért kapjon a fiunk.
2014. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az még nem is lenne baj,ha csak reggel lennék hányós,de én úgy voltam,hogy már reggeltől rosszul voltam ,este meg már azt hittem megpusztulok,olyan rossz volt.Szóval egész napos ágyban fekvés,igaz nekem is a 13. hétig.Még homeopátiára gondoltam.Én is szeretném a kis korkülömbséget. Egyébként gratulálok a gyeerekekhez!
2014. jún. 29. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akad segitseged akkor vagjatok bele a kis korkulonbsegbe! Amugy is ki tudja hogy a masodikkal is hanyos leszel e. Lehet teljesen mas terhesseged lenne. En az elsovel is reggeltol estig beteg voltam es a masodikkal is. 3 ev korkulonbseg van.
2014. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem az elsővel(lány) semmi bajom nem volt, se hanyinger semmi...most a 2.-al(fiú) hááát...azt hittem meguszom, de az első 14 hét horror volt...nem hánytam csak 1x, de éjjel nappal hányingerem volt, alig birtam enni:S aztan elmult...még most is olykor 1-2 nap rám jön ez a szörnyű rosszullét, de ez már elviselhetőbb... mondjuk mi is kis korkülönbséget akartunk, de 3,5 év lett belőle egyéb okokból sajnos .

23 hkm

2014. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!