Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 19heti UH a doki "nagyon...

Ha a 19heti UH a doki "nagyon fiú-t" látott akkor ez már tuti? Látta a herezacskót.

Figyelt kérdés
mert azt hallottam,hogy fit gyakrabban elnézik.tapasztalatok?
2010. jan. 5. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
pont fordítva alányt nézik el. Ha lányt mondanak az nem tuti, a fiú az igen, pláne ha látta aherezacskót. Azt még én is felismertem az ultrahangon, nemigen téveszthette el.
2010. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

99% hogy FIÚ lesz!!!!!:) Nálam is pont így volt...nézegetheted a fiúneveket!:)

22h terhes

2010. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel fiú lesz. Nekem is a 19. héten mondta a doki, hogy látja a herezacskót, utána a 23. héten meg is erősítette.

A lányokat inkább elnézik mint a fiúkat, és a lányok szégyenlősebbek is.

2010. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A herék csak a 27. hét körül szállnak le a herezacskóba. Ne pontozzatok le érte megint, az infó a szonográfusomtól van!
2010. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha már az infóknál tartunk:ha csak akkor szállnak le a herék,akkor a le nem szállottakkal mi lesz?bocsi,biztos hülyeséget kérdezek,de nem értek hozzá :-)
2010. jan. 5. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a megszületésig sem szállnak le, akkor műtét vár a kisfiúra, úgy tudom. :-(
2010. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 5. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, mindenki mást hall. Én is úgy tudtam, ahogyan te. A fiúkat nézik el inkább, mert köldökzsinór belógicálhat! Mindegy, hátha mutatja magát legközelebb is.

19hetesen lányt látott a néni a kórházban, 22hetesen megerősítette a saját dokim, remélem így is marad. Láttuk a nuniját, a kis husikat, és hogy lógica nincs. Hátha!

24hetes

2010. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:-) köszi,tuti majd májusban lesz :-D
2010. jan. 5. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:

16 hetesen azt mondta a saját orvosom 2D ultrahang alapján, hogy szerinte fiú, de nem biztos, mert lehet, hogy a köldökzsinór lóg be. A 18. heti kötelező ultrahangon a szonogfáfus 80%-ra lányt jósolt. A 23. heti 4D ultrahangon egy másik szonogfárus még nem látott herezsacskókat, a fütyije is előre volt csapódva, felfelé, de egyértelműen ott volt, mindhárman láttuk. Mondta a nő, hogy gyakran előfordul, főleg amíg le nem szállnak a herék a herezacskóba, hogy a fiú lánynak tűnik, illetve hogy a köldökzsinórt néha nehéz megkülönböztetni a fütyitől. Neki úgy sikerült, hogy bekapcsolt valamit, ami pirossal-kékkel jelölte a véráramlást a zsinórban, és így már egyértelműen elkülönült a fütyitől.


Ennyit tudok.


25h km

2010. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!