Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben a 19heti UHról ha...

Győrben a 19heti UHról ha felvételt szeretnék kérni dvd-t, vagy videó kazit kell vinnem?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt csinálják meg?Minden kép megcsinálják,ha be van fizetve?

És mennyi képet érdemes csináltatnom,ha mégse csináltatok filmet?Mennyiből látszik a baba?


2009. dec. 18. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Nem tudom felétek milyen a 19hetes uh,én tegnap voltam,debrecenben,pár perc alatt lezavarták,semmit nem értettem belőle,olyan szavakat mondtak,csak a végén kérdeztem meg egészséges e,illetve megmondták hogy kislány.Szóval ha ilyesmi mindenhol,akkor felesleges felvetetni,jobban jársz egy 4dvel.De persze ez csak az én véleményem,remélem neked jobb tapasztalatod lesz!
2009. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Győrben videókazit kell sajna vinni, és nekünk kb. 2-3 perces lett az egész. Igaz, én a 12. hetiről csináltattam, mert akkor még az egész baba belefért. Csak figyelj, mert ha a videót és a képet is befizetted, nehogy a képet kihagyja az a morc uh-s nő. Nekünk nem csinált képet, csak videót, hiába fizettük be. Reklamálni ugye nem lehetett, meg nem is akartam ahhoz a nőhöz mégegyszer menni, ha nem muszáj (a vörös hajú).
2009. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sima 2Dn csak videó van, előre befizetett csekken, de néha rossz a gép, vagy csak az egyik gép jó, de eddig mindig kaptam felvételt. Én képet egyet szoktam előre befizetni és kérni.

Ha 4Dre mész, ott meg csak dvd van, de ez benne van az árban.

2009. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.azt hiszem csak 2képet kérek.remélem adnak is.Mert volt rá precedens(család) hogy a genetikai UHon hiába volt befizetett csekk,nem adtak képet :-(

majd 31én kiderül

2009. dec. 22. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi a menete ennek? Én január 7-én megyek a 12 heti uh-ra, és én is szeretnék képet. Hol kell csekket kérni?
2009. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: a védőnődnél kell csekket kérni, és azt befizetve vinni az uh-ra, különben nem adnak semmit:(. Ha nincs a védőnődnél csekk (nálunk gyakran előfordul), akkor menj be a kórházba, ahol az uh-t végzik, ott szokott lenni. De előtte mindenképp fizesd be, csak úgy lesz kép!
2009. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm!!
2009. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!