Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama Szúrkált a...

11 hetes kismama Szúrkált a köldököm tájékán! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma, amikor a zoknimat húztam fel, ülve lehajoltam és az övem csatja picit megnyomta a hasamat. Ezután olyat éreztem, mintha szúrkálnák a hasamat, muszáj volt lefeküdnöm. Tartott kb. 2-3 percig, majd teljesen elmúlt, azóta sem tért vissza. Okozhatott valami komolyabb dolgot a "zoknihúzási cselekedetem"? Bár a pocakom nem nagy még, ezután természetesen kerülöm az övhasználatot! Válaszotokat előre is köszönöm!
2010. jan. 5. 11:27
 1/2 anonim válasza:

Komolyabb gondot biztos, hogy nem okozott, ilyenkor (11. hét környékén) nekem is olyan szúrások, nyomások, stb.-k jöttek, én sem értettem mi van. De annyi változáson megy keresztül a magzat is és a te szervezeted is, hogy folyton furcsa érzésed is lehet:)

Nincsen semmi baj, ne aggódj. (pláne ha azóta nem volt gyakran ilyen)

Boldog babavárást neked!

egy 24. hetes kismama

2010. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató választ, aranyos vagy! :)
2010. jan. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!