Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mivel...

6 hetes terhes vagyok. Mivel már volt egy korai vetélésem, az orvosom a biztonság kedvéért sárgatest hormon tablattát írt fel nekem. Ezzel nem ártok a babának?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha így túl sok lesz a sárgatest? A vetéléskor nem derült ki,hogy azt a sárgatest hiánya okozta volna. Nem az orvosomban kételkedek,de félek az újbóli csalódástól!!! Ha valaki tud segítsen! Vagy ha valaki szedett már ilyent... Köszönöm.
2007. okt. 18. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia,


A sárgatest hormon nem árt, éppen ellenkezőleg, segít megtartani a babát. Én is szedtem a 12. hétig. Nem lesz semmi baj, ne izgulj, beszélj a babához nyugodtan. Én is nagyon sokat beszéltem a kislányomhoz és minden úgy történt ahogy szerettem volna, még a szülés is. Sok sikert, szorítok. :))

2007. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam, mert elkezdtem vérezni (kétszer két kis folt volt-de az orvos jobbanak látta így)

Semmi baj nem lesz tőle-segíti a méhlepényt a tapadásban.

2007. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is kaptam, ha az Utrogestanra gondoltok
2007. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Szia! Akinek meg kell születni, az meg is fog. Nem hinném, hogy egy-két bogyón múlna. Persze, ha megnyugtat szedd! Üdv, egy 23 hetes kismama
2007. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem ártasz vele és segiteni fog a baba megtartásában.Én is kaptam a vetélésem után.Most van egy lányom és egy fiam.A 23 hetes kismama biztos nem élte át a vetélést azért ilyen könnyelmű és szinte nevetségesnek állitja be a kérdezőt.Az ilyen inkább ne válaszoljon!
2007. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Tényleg nem éltem át, valószínűleg túl sem élném. Ha előfordulna velem, biztos nem a tabletták hiányát okolnám, főleg, hogy nagy részük többet árt, mint használ. Nem ragoznám a gyógyszeripar szemétségeit. Pont, hogy nem vagyok könnyelmű, megnézem mit szedek be, és mit kenek magamra. Főleg most. Elnézést, ha bárkit is megbántottam, az meg pláne távol állt tőlem, hogy bárkit is nevetségesnek állítsak be. Kívánok mindenkinek boldog és laza babavárást, és sok sikert!
2007. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt egy vetélésem tavaly és a mostani második terhességem első három hónapjára nekem is felírta az orvosom az Utrogestan nevű gyógyszert. Ez egy terhességvédő gyógyszer, semmi baj, nem lesz belőle, ha szeded. Bár nem tudom, hogy neked mit írtak fel.

Most a 37. hétben vagyok és minden rendben.

Az orvos tudja mit miért csinál.

Sok sikert!

2007. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy vetélésem, és most én is szedem az Utrogestant. Már 10,5 hétnél járunk. Szerintem szedjed bátran, így legalább a magad részéről mindent megteszel a piciért. Bízzál benne, hogy sikerülni fog!
2007. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem áprilisban és amikor szeptemberben kiderült hogy babát várok akkor én kaptam az Utrogestant, de sajnos ismét nincsen babám, nekem megtörtént az amit nem gondoltam volna hogy megismétlődik...
2007. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem is volt 1 vetélésem,és egy elhalt terhességem.Én is kaptam Utrogestant,mégis elhalt a terhességem.Persze lehet nem attól,mai napig nem derült ki. Most 6 hetes terhes vagyok,tegnp voltam Uh-n,és 7mm-es volt z embrióm.Ugy örülök,hiszen a 3.terhességem,és nagyon szeretném ha minden rendben menne. Szurkolok minden kismamának :)

2008. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!