Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol kell megfogadni egy...

Hol kell megfogadni egy orvost a szülésre? Mármint terhesgondozáson:de ott még 2 asszisztens is ül. Vagy uh? Vagy hogyan és mikor?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok.Nem vagyok még elkésve ezzel ?

Köszi


2010. jan. 5. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve, én a 30. héten kértem fel. Amúgy nem járok magánba, de akkor elmentem, mert "viszketett" és vett kenetet, és akkor szóltam neki. Direkt összeírtam egy csomó kérdést a szülésről stb, és akkor volt rám ideje, normálisan mindent átbeszéltünk. Nekem így jobb volt, 3000 Ft-ot kért el a magánrendelésért. Örülök, hogy nem az sztk-s rendelésén kértem fel, mert ott mindig annyian vannak, nem tudtunk volna sok mindenről beszélni. De amúgy engem nem zavarna a 2 asszisztens, ők ezzel tökre tisztában vannak, tudják a tarifákat is stb...gondolj bele, hányan ott szólnak a dokinak.
2010. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt hiszem, hogy nem kellene foglalkoznod a két aszisztenssel. HA elégedett vagy egy dokival, akkor nyugodtan mondhatod neki, hogy szeretnél nála szülni és mondja meg, hogy mi ennek a módja.

VAgy egy másik lehetőség, ha megérdeklődöd, hogy hol van magánrendelője, ott kérsz időpontot, és akkor ott szólsz neki.

Elkésve nem vagy, mert végül is több mint 2 hónapod van hátra, de a végén már sűrűsödnek a vizsgálatok, így most már lehet, hogy érdemes lenne minél hamarabb szólni neki.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!