Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet becézni a babát ha...

Hogy lehet becézni a babát ha Bulcsú a neve?

Figyelt kérdés
nekünk ez tetszik ha fiunk lesz, de nem tudom hogy becézzem.
2010. jan. 5. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem becézzük sehogy ( a Buli-tól pl. nekem feláll a szőr a hátamon), a kisfiunkat Bulcsúnak hívják.

Nemigen találkoztam még a fura nézéssel a név hallatán - szerencsére, csak néha gondolnak minket nácinak, mint mindenkit, aki ősmagyar nevet ad a gyermekének. De ezzel én már nem foglalkozom.

Úgy vettem észre, a nagy többség szereti ezt a nevet.

(megjegyzem: ha nem ismered, ajánlom figyelmedbe Pörzse Sándor - Csillagösvényen c. dvd-jét. Van Bulcsú horkáról is benne szó (talán az első v. 2. részében), aki egy hihetetlenül nagy hadvezér volt.

Boldog babázást!

2010. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok, nyolcadikos. Egy hónapja megismertem egy ötödikes srácot a suliban. Bulcsúnak hívják. Ő mutatkozott be, az első gondolatom az volt, hogy Te jó ég, biztos mindenki cikizi. De nagyon megtetszett a neve. És mindenki szereti, nagyon aranyos srác, jó humora van, jó tanuló, vízilabdázik. Most már olyan, mintha az öcsém lenne. Egyáltalán nem ciki név! Egyszer megkérdezte tőlem, hogy szerinte ciki-e a neve. Azt mondtam neki, hogy ennél vagányabb neve nem is lehetne... Én néha Bulcsúkának szólítom, de utálja. Általában Bulcsúnak szólítom és szólítják az ismerősei.
2010. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. végül is nem Bulcsú lett a kisfiam, hanem Levente, már 5,5 honapos, de nem baj, nekem akkor is tetszik a Bulcsú név, de a Levente is..
2010. dec. 28. 20:58
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a szívem!!! :(
2010. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
hívd csak vurslinak majdnem búcsú XD
2012. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!