Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet becézni a babát ha...

Hogy lehet becézni a babát ha Bulcsú a neve?

Figyelt kérdés
nekünk ez tetszik ha fiunk lesz, de nem tudom hogy becézzem.
2010. jan. 5. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Buli és Csucsu jut eszembe. Lehet, hogy inkább egyéb szóval becézném (Manó, Tökmag...)


De a név nekem is tetszik!

2010. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy évfolyamtársam, ő Bulák volt :)

Még a Bubu jutott eszembe.

Az esetek 80%-ában úgyse a nevén nevezik a gyereket :) Kitaláltok majd úgyis valami becenevet.

2010. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem feltétlenül kell becézni.
2010. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a nevet nem feltétlenül kell becézni...úgy szép ahogy van!

A BUBU becézés aranyos!

2010. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Van egy haverom, igaz nem Bulcsú a neve, de a becenevének semmi köze a nevéhez.....szóval a beceneve: Bubi, Bubika, szerintem ez tök megy a Bulcsú becézéshez:)
2010. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
nem bántás keéppen,de belegondoltál h h fogja csóri gyerek szégyellni ezt a nevet?nekem a pofámról lesülne a bőr ha ilyen gáz nevem lenne.sok kismamátnem értem h a névválasztásnál mért nem tartják szem előtt azt a tényt h a gyereket majd halálra cikizik miatta?
2010. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
12:28-as: Mindenkinek más név tetszik, lehet, hogy amit majd te adsz a gyerekednek, az más tartja tök gáznak, és vallja azt a véleményt, amit te most! Hamár itt tartunk, te milyen nevet fogsz adni? Hadd hurrogja le más is a te gyereked nevét:)
2010. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

12.28-nak üzenem hogy amit én szeretnék a gyerekemnek adni, ugy is az lesz, ha nem tudsz hozzá szolni a kérdéshez, ne válaszolj. ésarra gondoltál már hogy te esetleg ha Erzsi vagy vagy Béla stb.. téged is lehet ám csúfolni..

a többieknek nagyon köszönöm a válaszokat..

Akkor is Bulcsú lesz és Helga ha lány. ezt is leszolod? mi erre a gyerekre 3évet vártunk nem kevés szenvedés van mögötte. had legyen már legalább a neve az amit szeretnék.

szerintem pedig büszke lesz ha különleges neve lesz.

2010. jan. 5. 15:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne is foglalkozz a bunko valaszoloval.

Szep nevet talaltatok es a jatszoteren se fogja meg 5 kisfiu felkapni a fejet ha a neven szolitod:)

Ez az oldal ilyen.

Amikor irtam h az en lanyom Bonita Viktoria lesz volt aki kulon kerdest irt ki h mekkora egy barom vagyok h ilyen hulye nevet adok a lanyomnak.

Jo,nem?

Vegul fiam lett Erik Tibor.

Szep babavarast neked es ne idegeskedj,art a kis pocaklakodnak es neked is:)

6 honapos kisfiu anyukaja

2010. jan. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyxos vagy, nem is foglalkozom többet azzal hogy ki mit mond ma voltam a 12 hetes uh-n még nem látják hogy mi lesz ( de van ott valami:), és akkor mondtam hogy Bulcsú lesz a neve sokan kiakadtak, hát ha legközelebb megkérdezik, nem mondom meg, én se szolok senkinek hogy miért ad tucat nevet pl Lili meg Bence stb.. a Bonita nagyon szép és a Tibor is.. szi
2010. jan. 6. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!