Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai h kisbabát szeretnék? 22/L

Korai h kisbabát szeretnék? 22/L

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt.1 éve vagyunk jegyesek!Nagyon szeretjük egymást.És én nagyon szeretnék egy kisbabát ő is csak fél a szüleitől!Az én szüleim nem ellenzik.Csak az ő szülei.Arra hivatkoznak h még először legyen ház,munkahely stb.

Igazuk van?Hanyagoljam a témát?Vagy mit tanácsoltok?


2010. jan. 4. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekünk hitelre van lakásunk!22évet töltöttem multhónap 16án és 35hetes terhes vagyok!!ha ugyérzitek itt az idö hajrá én csak drukkolok!!!
2010. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


ismerős a helyzet!

21 éves vagyok, 22 hetes terhes, már volt egy terhességem, sajnos elment, miután elvetéltem párom anyja elkezdte a lelki dumát: várjunk még, mert lakás kocsi biztos munkahely, stb stb, akkor megkérdeztem tőle, hogy és mégis 40 éves koromig várjak lakásra, mert ha hitelt veszek fel akkor se az enyém tul képpen, stb, majd még közöltem vele, h akkor lesz baba amikor mi akarjuk, és nem a körülöttünk levők... nem örült mikor a pocaklakót bejelntettük, de ez van, most már elfogadta...

én szerintem, ha TI akarjátok, akkor semmi akadálya... szülő majd belenyugszanak:) nem nekik kell felnevelni:))

mondjuk ez függ azért attólis, h párod mennyi idős...:)

huu, nem akartam ennyit írni, bocsi

2010. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A párom 23 éves.Neki van három éve bejelentett munkahelye én jelenleg tanfolyamra járok!most nálunk lakunk.

Csak nem tudom h vegyem rá a páromat h engedjen a makacsságából és ne a szüleire hallgasson?

Tippek esetleg?

2010. jan. 4. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekünk nincs saját lakásunk.párom szüleinél élünk.páromnak volt csak munkája,mikor belevágtunk a babaprojektbe,én akkor végeztem a sulival.akkor voltam 20.aztán nem akart sikerülni,közben találtam melót,de csak szezonálisat.4 hó híján voltam 22 mikor teherbe estem.a fiam most 4 hós.féltünk belevágni igy de annyira akartuk a babát,hogy ezek már mind csak másodlagosak lettek.a szülőkről meg annyit,hogy anyukám mindig azt szokta mondani,és én is,hogy nem a szülőknek(a baba nagyszüleinek)szül az ember gyereket,hnem maguknak.ne a szülőkkel foglalkozzatok.ha ugy érzitek itt az idő,akkor vágjatok bele.

mielöbbi pocakosodást kívánok

2010. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szio:)

En jellenleg 5 honapos kismama vagyok,es nemetorszagban elunk a baratommal.Meg nem vagyunk hazzasok de tervezuk.A baratom anyja nem tud a babarol,de nem erdekel.Fo hogy mi akarjuk,hiabba nincs sajat lakasunk.Hajra,vagjatok bele amig lehet.A kor nem szamit,hannem a lenyeg hogy fel tudjatok nevelni a babat.Ha anyosod nem orul neki most,kesobb imadni fogja.Es hidd el lesz aki segiteni fog rajtatok :)

2010. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, a párod tényleg szeretné a babát, mert lehet hogy még fiatalnak érzi magát és ez a szülős duma csak duma:P és inkább ő nem akarja, csak fél neked bevallani...:S ez esetleg nem lehet?

amúgy én párom is nagyon fél főleg az anyjától, de sikerült vele beláttatnom, hogy van saját élete, és nem fog mindig az anyjától függni, huszon egynéhány évesen már ideje a lábára állni, nem mindig anyucira hivatkozni:)

amúgy meg ha esetleg bebabásodsz a szülők sztem nem fogják azt mondani hogy vetesd el, bár nem ismerem őket:)

2010. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az biztos h ő is nagyon szeretne csak mindig ott van a mondat végén h anyámék kinyújtnak:)!

Pedig hiába mondom neki h már 23 éves vagy és állj ki magad mellett.utánna abbamarad a téma egy jó ideig:(

Köszönöm a válaszokat!

Aranyosak vagytok!!

2010. jan. 4. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos több tippet nem tudok mondani, de sűrűbben hozd fel neki a témát:) nézgessetek a bevásárlások alkalmával baba ruhákat, meg ilyenek:)

mielőbbi babásodást kívánok!!!

ja, és nem tudom próbálkoztok-e, mármint úgy hogy nem védekeztek, de azt is elmondhatod neki, hogy nem biztos, hogy egyből jön a baba, mondjuk vannak olyan nők akik könnyen teherbe esnek, de nekem pl 1 év kellet ahhz hgy sikerüljön!!! és mindig akkor jött amikor nem görcsöltünk rajta, amíg nagyon akartuk, hgy igen is most baba lesz persze nem lett... aztán mikor feladtuk jött, de az egy év volt...

2010. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 picihasim ***** válasza:
100%

Szia

Én 21 éves vagyok és 30 hetes terhes. A férjem 28 éves, most volt okt. az esküvőnk. Én 1 évet dolgoztam előtte, a párom meg 20 éves kora óta. Nagyon akartuk a picit és belevágtunk. Igaz neki van saját lakása, kocsija, így könnyebb volt elkezdeni. Mi is kaptunk hideget meleget, de ne foglalkozz te sem semmivel. Inkább az a baj, hogy a párod nem áll ki mellettetek. Ne foglalkozzon a szüleivel, mert ha rájuk hallgat 30 évesen lesz max. gyereketek. Sztem jobb fiatalon elkezdeni, mint idősebben.

Sok sikert kívánok, és írd meg, hogy alakulnak a dolgok.

30 hetes km

2010. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
persze hogy ellenzik a szülők mivel párod fizetéséből úgysem tudtok megélni, és úgyis nekik kell majd eltartani a babát. vagy azt hiszed el tudsz majd költözni plusz egy babával ha eddig se tudtál? senkiben nincs már felelősség érzet?
2010. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!