Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a kisbabat a korai kelesrol?

Figyelt kérdés
Anyuci nem birja mar a reggel 5.45-6 oras kelest, elmultunk mar 10 honaposak is, ejszaka 2-3x ebred, de azonnal visszaalszik cumisuveggel vagy cumival, de hat reggel, ha o mar megebredt, akkor onnan nincs visszaalvas, pedig asit, de hat jon a kaki, mindig reggel, mindig 6 korul, nevet ha vege :-) Vannak kis jatekok amivel elvan amig kakil, hason szokta, kozben jatszik, nyog es magyaraz. Aztan muszaj kikaszalodni, peluscsere, popsimosas, reggelizes, jo etvagyu, de latom hogy majd leragadnak a szemei es nekem is hiszen en nem megyek haromnegyed 9-kor aludni mint o. Aztan picit jatszik, majd fel9 fele kap tapszert, akkor alszik 1 vagy masfel orat. Hat hogy lehetne megoldani hogy 7-kor vagy utana keljen? Probaltam a vacsit csusztatni es a furcsit, de a reggeli elmeny mindig ugyanaz. Mintha orara tortenne. Javaslatok?
2010. szept. 23. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Keltsd fel 3 napig fél-egy órával hamarabb. De ne teljesen ébredjen fel! Csak simogasd meg egy kicsit, hogy kibillenjen az alvásból, és ha netán mégis kinyitja a szemét, add neki a cumit. Ezzel meg lehet törni az óramű pontosságú ébredést. Azt viszont neked kell kitapasztalni, hogy mennyivel előtte kell megébreszteni. Van akinek egy óra kell, nekünk félóra kellett.
2010. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én írtam az elsőt, a lényeg lemaradt: szóval, ha "megpiszkáltad" akkor aludjon vissza!:)
2010. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hu, micsoda technika, kiprobaljuk a kiralyfin, koszi!
2010. szept. 23. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Az enyémek 7-8 körül kelnek,akkor megetetem őket,és visszalszanak 10 -ig.Pár hetes koruk óta így vannak szoktatva,most 11 hósak.Egy ideig nyűgösködnek,de a teli poci elnyomja őket,hiába akkor kakálnak ők is.Ha már beállt régóta a babátok biológiai órája,nehéz lesz azt megtörni.Etessétek meg,de ezen kívül ne csináljatok vele semmit,ne húzzatok redőnyt,sőt inkább csapjátok be,és szinte ne is legyen természetes fény sehol.Ti se mozgolódjatok,feküdjetek vissza aludni.Egy darabig biztosan eljátszátok majd ezt,mire egyszer őt is elnyomja az álom.Ha sír,akkor nehezebb az helyzet,adjatok neki vmi kis rágcsát,amivel elbíbelődhet(vagy cumit,ha cumizik).
2010. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Talán itt is találsz néhány jó tanácsot. Valami csak bejön!!

2010. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!