Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes ikerterhes vagyok....

19 hetes ikerterhes vagyok. Fürödhetek a Balatonba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvosodat kérdezd meg!!

De elvileg fürödhetsz ha minden rendben van.

Én úgy vagyok vele, hogy inkább nem megyek strandolni sehova, minthogy utána hetekig legyek kezelve és azon aggódjak, hogy most lesz e ennek valami következménye még. De ezt mindenkinek saját magának kell eldönteni.

24 hetes kismami

2008. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

SZIA! ÉN NEM TENNÉM! TUDOM MOST SOKAN AZT MONDJÁK HOGY NINCS IGAZAM DE ÉN VOLTAM IKERTERHES. NEM IS OLYAN RÉGEN. MOST 15 HÓNAPOSAK A GYEREKEIM. AZ IKERTERHESSÉG SOKKAL MACERÁSABB MINT A SIMA. SZERINTEM KIBÍROD EZT A NYARAT ,AZTÁN AMIKOR MEGLESZNEK A SZÉP ÉS EGÉSZSÉGES BABÁID AKKOR FÜRÖDHETSZ MÉG ANNYIT A BALCSIBAN AMENNYIT CSAK AKARSZ.

ÉN MINDENT ÚGY TETTEM AHOGY A DOKIM MONDTA. EREDMÉNY:SZÜLÉS 40HÉTRE, FIÚ 3300GR, LÁNY 3000GR, 4 NAP A KÓRHÁZBAN. EGY NAPPAL SEM FEKÜDTEM BE ELŐBB. SZERINTEM JOBBAN HANGZIK MINT A KÖVETKEZŐ: SZÜLÉS 34-35HÉTRE VAGY ELŐBB. 2000GR ALATTI BABÁK, HÓNAPOK A KORASZÜLÖTT OSZTÁLYON,ANYASZÁLLÁS STB...ÉS HIDD EL MOST CSAK A KEVÉSBÉ ROSSZAKAT SOROLTAM FEL. NEM AKARLAK RÉMISZTGETNI DE NEM ÉR ANNYIT AZ A BALCSI HOGY BÁRMILYEN GONDOD LEGYEN BELŐLE. LEHET NEM LENNE..DE HA MÉGIS???

GRATULÁLOK A BABÁKHOZ! HIDD EL NAGYON JÓ DOLGOD LESZ VELÜK!

2008. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem se!

Nekünk is megmondta az orvos, hogy tudja nehéz kibírni, de annyit megér, hogy ne legyen semmi baja a babusnak. Gondolj csak bele, ha ne adja Isten valami gáz lesz, akkor magadat fogod hibáztatni...

2008. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is ezt a nyarat ki kell birni,én is ki birom
2008. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Szerintem alaposan gondold át...Én is többeknél érdeklődtem,mielőtt elindultunk a Balcsira.Az orvos szerint nem ajánlatos és megbízom a véleményében.Egyébként amikor megláttam a vizet :D ,méginkább biztos voltam abban ,hogy inkább eltolom jövő nyárra a fürcsit. 17 hetes mamó
2008. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A héten voltam én is a Balatonon, térdig mertem belemenni, tovább nem mertem, majd jövő évben bepótolom!:-)

20 hetes kismama

2008. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia én is ikreket várok, első trimeszterben és nekem a doki azt mondta, hogy nem fürödhetek. Ha egy baba lenne, akkor igen, de kettővel nem!

Szép napokat!

2009. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!