Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati magas szívhang volt...

Magzati magas szívhang volt valakinek? Utalhat valamire?

Figyelt kérdés
39+4 hetes vagyok, minden nstn a baba szívhangja bőven 160 felett van a megengedett 140-160 helyett. Általában 180-200 között. Azt mondják minden rendben, de szerintem ez sok. Tény, hogy nagyon aktív mert meg sem áll, de nem sok ez egy kicsit? Volt valakinek így??
2014. jún. 24. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt végig, 180 felett volt, egyszer halálra rémítettek, hogy milyen magas, amikor nem az én dokim nézte az nst-t.

Semmi probléma nem volt, se a szülésnél, se utána, teljesen egészséges picurka, ne izgasd magad amíg az orvosok azt mondják, hogy minden rendben van.

2014. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 25. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az egyik babámnál 180 fölötti az utolsó 2 hétben, de nem lett semmi gond, a szülésnél is rendben volt minden.
2014. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!