Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrém magas afp? Lehetséges ez?

Extrém magas afp? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ma kaptam kézhez az AFP kiértékelésemet, elvileg 319,44 ng / ml a Terhességi AFP a MOM érték pedig : 8,87 illetve a korrigált az 11,94. Példát sem látok ilyenre a neten, lehet, hogy valamit elírtak vagy most ez lehetséges, hogy ilyen extrém magas legyen??
2014. jún. 16. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt pedig elfelejtettem írni, hogy előtte meg chorion biopsziát csináltak mert, hogy down kórra is kijött a kockázat.. no comment :)... szerencsére az fals de most megint ez a hülye statisztikai baromság, már nagyon kivagyok tőle..
2014. jún. 16. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 1790 ng/ul lett és 51 a korrigált mom értékem. Most telóról vagyok de ha gondolod majd gépről belinkelhetem az én akkori kérdésem. Nálunk az óta sen találtak semmi eltérést
2014. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves előttem szóló!

Annak örülnék mert ideges vagyok ez miatt az érték miatt, ha jól értem akkor ti rendben vagytok ugye?

2014. jún. 16. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nalam pont ma jart a vedono,es be se irta a kiskonyvembe afp vizsgalatot mert jul 1-tol megszunik. Felesleges vervetel,es 60%-ba teves eredmenyt mutat. Nyugodj meg!

2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos meglett a Bajcsy-s UH-m. Minden rendben van a picivel, semmi eltérést nem találtak szerencsére, nagyon örülünk párommal.

Ami sokként ért, hogy azt mondta az ottani nőgyógyász aki csinálta az UH-t, hogy idézem:

,,Nem közölték akkor Önnel, hogy cvs után felesleges az AFP mert teljesen értéktelen?"

Csak néztem, hogy na ez tök jó.. Nem beszélve arról, hogy egy magándokihoz járok minden 4 hetes UH-ra stb.. ( teszem hozzá, Bajcsyban dolgozik a szülészeten.. ) és ő mondta, hogy menjek el az AFP-re..

Felmerült bennem a kérdés, hogy minek is fizetek én itt súlyos pénzeket hogyha ezt nem mondta el nekem?

Lényeg a lényeg, hogy minden okés :)

2014. jún. 17. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ennek örülök. :) Nálunk ez a helyzet, én vagyok az 1., aki írta, hogy rossz lett az eredmény.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Most 24 hetes vagyok, még mindig semmi eltérést nem találtak a babánál, remélem nm is fognak, és egészségesen születik majd.

2014. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedden voltal uh-n a bajcsyba? :)
2014. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!