Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhesvitamint javasoltok?

Milyen terhesvitamint javasoltok?

Figyelt kérdés
Az előző terhességem alatt Elevitet szedtem, de nagyon meghíztam tőle. Mit javasoltok, mit szedjek most, hogy ezt elkerüljem?
2010. jan. 4. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a gravida vált be.
2010. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlamos vagy a hizásra,akkor vitamin nélkül is hizni fogsz! Minden vitaminnak hasonló az összetevöje,tehát ha szerinted az Elevittöl hiztál meg,akkor akkor akármelyik másikat választod,meg fogsz hizni!

Én végig Elevitet szedtem és nem hiztam el,11 kg-ot hiztam,amiböl a baba 3700 g, igy voltam 60 kg,170 cm-hez.

2010. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első terhességemnél az Elevitet szedtem és összesen 9 kg-t híztam csak.

Most viszont az orvosom ragaszkodott ahhoz, hogy a Femibion 800-at szedjem. Ezzel sincs semmi bajom.


10 hetes kismama

2010. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a femibiont javasolták, szedem is. Hízékony voltam, nyilván a hormonzavarom miatt, azonban a terhesség kezdete óta minusz 7 kg, amiből 1.5 már visszajött :)

20 hetes kismami

2010. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a gravidát ajánlották, de talán 6-7 hétig szedtem.... amikor megtudtam hogy babát várok elkezdtem, de a dokim azt mondta a 3.hónap után már ne szedjem. egészséges táplálkozás, sok mozgás, jó levegő... tökéletesen fejlődik a babám a vitamin nélkül.
2010. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az Elevittől híztál meg, ne mentegesd magad ezzel. A vitamin max. étvágyat növelhet, de akkor nemcsak az Elevit, hanem bármelyik.

Én ugyanúgy 30 kilót híztam akkor is, amikor szedtem vitamint a terhesség alatt, de a másik babával is, amikor nem szedtem semmit a 9 hónap alatt.

Ha nem figyelsz oda a kajákra, akkor tökmindegy, hogy mit szedsz, hízni fogsz.

2010. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

szerintem a femibion hülyeség.piszok drága és semmivel sem jobb mint bármelyik másik vitamin.én a gravidát szedem és teljesen meg vagyok vele elégedve.12. hétig minden nap szedtem,onnantol pedig csak minden másnap.ha a mostani doboz elfogy akkor meg már csak szerintem 3 naponta fogom szedni.


21 hetes km

2010. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eurovitet szedtem a terhesség alatt.Négy hónapja szültem, azóta is szedtem.Meg voltam vele elégedve, mivel halolaj is van benne, így a koleszterinszintemet is rendbe rakta.Ma fogok váltani, gravidát fogok szedni.

2010. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem igaz h a femibion nem jobb mint a többi, nekem több nőgyógyász is ezt javasolta, még pedig azért mert a folsav olyan formában található meg benne, amilyenben sokkal jobban hasznosul, és ehhez nem kell plusz folsavat szedni. És mint tudjuk a terhesség első 3 hónapjában a folsav a legfontosabb vitamin ( mert ez egy B-vitamin fajta) a baba egészsége szempontjából. Szülésznőként is maximálisan ajánlom, és nem azért mert szponzorálom a gyártócéget.
2010. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet szedtem terhességem előtt.1,5 hónap alatt 5 kilót híztam.Pedig amúgy nem vagyok hajlamos a hízásra.Abba is hagytam a szedést.Mikor terhes lettem az orvosom a Femibiont ajánlotta,igaz,hogy drága,de én ebbe bízok,mert eddig bevált,és nem is fogok váltani.29h. ikres km.
2010. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!