Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten Dr. Kazacsayt...

Kecskeméten Dr. Kazacsayt szabadság esetén ki helyettesíti? Vagy várjam meg, míg visszajön a doki?

Figyelt kérdés

Kazacsay doktorhoz járok, nála született egy kislányom, illetve pár hónapja volt egy spontán vetélésem, akkor is hozzá mentem. Most újra babát várok, kb. 7 hetes, és szerettem volna menni hozzá, de kiderült, hogy még vagy 2 hétig szabadságon van. Szerintetek várhatok vetélés utáni terhességnél a 9. hétig, hogy lásson doki, persze ha nincs semmi baj addig, vagy most már nem ártana, ha látna 7 hetesen egy orvos?

Illetve ha valaki tudná, kinek adja át a doki a betegeit szabadság esetén, illetve az ő elérhetőségét is megírná, azt nagyon megkösszönném!


2010. jan. 4. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom kinek ad át, ezt a korházban esetleg elárulhatják. dr bakó-val jól járnál. de én akkor is elmennék vizsgálatra, ha nem az a doki vizsgál meg, akihez késöbb mész. 1 vetélés után jobb az óvatosság. én 2 alkalommal szültem ott. dr koncz volt a dokim, és bakó volt a helyettes dokim.(4 és 2 évesek a gyerekeim)
2010. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!