Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A váci kórházban a szülőszobák...

A váci kórházban a szülőszobák hányadik emeleten vannak? Hol kell jelentkezni, ha megindul a szülés? A szülőszobában van WC?

Figyelt kérdés
Maga az osztály,ahova szülés után kerülök az melyik emelet?
2010. jan. 4. 10:56
 1/6 edus83 ***** válasza:
Ezt én is nagyon szeretném tudni,jó kérdést tettél fel:))!!Bocsánat,hogy bele írok,és nem tudok segíteni.Én is Vácon fogok szülni de ezt én sem tudom:((
2010. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia Vácon a 6. on van a szülőszoba! Ahogy kilépsz a lift ből jobb oldalon van! És megnyugtatlak van wc is:) Énis ott voltam! Engem császároztak de voltam a szülőszobákban is!
2010. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok! szülés után felvisznek a 7. re

Remélem tudtam segíteni!

2010. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

6.emeleten van a szülőszoba, és szülés után a 7. emeletre visznek fel Téged és a Babát is. Wc van:)

Ha beindul a szülés, akkor a 6.ra menj,ott becsöngetsz, jön a szülésznő, elmondod mi a helyzet:) onnan a párodat vagy aki bekisér leküldik a sürgősségire vagy a kartonozóba, hogy "bejelentsen", ott felveszik az adataidat:)legalábbis nekem a húgom intézte a papírmunkár, amíg Én szültem:):):)

Könnyű, gyors szülést, ha eljön az ideje:):):)

2010. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek!

Tényleg van hidromasszázs zuhany is a szülőszobában?Valahol ezt olvastam!

2010. jan. 6. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Vácon szültem,mi a sürgősségire mentünk egyből,és onnan a szülőszobába.Császároztak,és utána vittek fel.Volt wc,de nekem infúzió volt bekötve,úgyhogy egy nővér jött velem,de nem volt annyi tapintat benne,hogy legalább megforduljon.Aztán kaptam katétert.A hidromasszázsról nem hallottam,nem is láttam.Ahol én voltam,volt egy bordásfal,és egy nagy labda,de alig néztek rám,amikor fájásaim voltak,nemhogy azt kérdezték volna,hogy akarok-e a fekvésen kivül más pózban lenni.De ne érdekeljen semmi,én is csak arra gondoltam.hogy ennek is vége lesz,és lesz egy csodás gyerekem.Könnyű szülést,és sok boldogságot kivánok!
2010. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!