Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ok lehet a császarmetszésre?

Ez ok lehet a császarmetszésre?

Figyelt kérdés
Már a terhességem elött fájt a jobb oldali farcsontom de mióta kisbabát várok és felszedtem több mint 10 kg-ot néha alig birok menni.van egy hülye szokásom h állok és neki támaszkodom vminek egy lábon állok naa ekkor el indulni sem birok annyira szúr és rogyok össze.emlitettem már a védőnőmnek ő annyit mondott h szóljak az orvosnak mert lehet belöle császár.csak én buta liba multkor elfelejtettem mondani a dokinak.végülis az a kérdésem h volt-e vkinek hasonló fájdalma és h végzödött a terhesség?válaszokat előre is köszönöm.33 h kismama
2010. jan. 4. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipőben jártam/járok. Kb 15éves korom óta fáj. Háton egyáltalán nem tudok feküdni, mert ha kinyújtom a lában akkor nem tudok felülni. Terhesen csak segítséggel tudtam felkelni. Szerintem egyáltalán nem befolyásolja a szülést. Én természetes úton szültem, ráadásul ikreket. Feleslegesen ne "akarj" császárt, mert nem jársz vele jobban. Nekem szülés óta is rendszeres fáj, de nem rosszabodott. Semmilyen hatása nemvolt rá. Ne aggódj! Szerintem nálad sem lesz gond.
2010. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia.köszönöm a válaszod.én nem is szeretnék császárt csak végszükség esetén ha muszáj.pont azert kérdem mert nem tudom h az orvosom ha megemlítem neki mit mond rá lehet h azonnal rávágja h császár h esetleg neki "könnyebb és gyorsabb" dolga legyen.rmeélem érted mire szerttem volna kilyukadni.de sajna eddig a lánykám még nem fordult be ugyh nagyon bizom benne h ő is megkímél a császártól és ügyes lesz és befordul:)
2010. jan. 4. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!