Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én csak gyesre vagyok...

Ha én csak gyesre vagyok jogosult akkor is kapok tgyást? Vagy az hogy van, Januárban szülök. Nem mintha nem dolgoztam volna, csak megbízási szerződéssel, amúgy még fősuliba is járok, így biztosított vagyok. Hogy van ez? Mit kapok szülés után?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyes-t kapsz, mást nem.
2010. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, igaza van az első válaszolónak! Alanyi jogon jár neked a gyes és így a tgyás és a gyed nem.
2010. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyest és családi pótlékot fogsz kapni. összesen picit kevesebb mint havi 40000 ft

Jah és 1szeri anyasági támogatást kapsz (4 pecsét kis könyvbe) ami olyan 64000 körül van

2010. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Elég gusztustalan országban élünk, én is ugyanúgy dolgoztam már több éve egy bizonyos cégnél és azért mert megbízási szerződéssel voltam semmire sem vagyok jogosult csak az alanyi jogon járó pénzekre.....szánalmas! De sajnos így jártam.....vajon miért nem mernek szülni a mostani fiatalok.
2010. jan. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!