Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfeszules elmult a 13...

Mellfeszules elmult a 13 heten, ez bajt jelent?

Figyelt kérdés

Egeszen az elso hetektol kezdve folyamatos mellfeszulesem volt, de most valahogy par napja nem erzek semmit..

Remelem nincs semmi baj?

Ket het mulva megyek csak ultrahangra.


2010. jan. 4. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tájban múlt el,ne izgulj,ez nem gond.
2010. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj,ne aggódj!A 12.hét után van akinek csökken,van akinek megmarad a feszülés.A tüneteid is ha vannak még,akkor bizony elmúlhatnak:-)Élvezd a terhességet,ne aggódj:-)21 hetes kismami
2010. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam és nagyon megijedtem, hogy baj van. Semmi tünetem nem volt, mintha "elmúlt" volna a terhesség, de elmentem uh-ra és minden rendben volt. Ne aggódj, ez természetes.

31 hetes km

2010. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 és fél hetesen múlt el, pedig addig majd megbolondultam, annyira fájt, nagyon kétségbeestem, hogy baj van, de az uh megerősítette, hogy minden a legnagyobb rendben! :)

9 hetes km

2010. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 11. héten múlt el. Nincs semmi baj, nekem pár napja már vissza is jött. :)

19 hetes

2010. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Olyan fura par napja, mintha nem is lennek terhes.

Ijeszto.. Eddig az volt a "bajom" hogy nem erzem jol magam, most hogy jobban vagyok most meg megijedek.

Vicces :)

2010. jan. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!