Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cytomegalovírustól (CMV)...

Cytomegalovírustól (CMV) mennyire kell félni terhesen, ha bölcsibe jár a testvér?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben: szeptembertől mehetne az akkor 2 éves kisfam bolcsibe, de már terhes vagyok, január elején erkezik a kisteso. Kiderült, hogy még nem estem at a CMV-n, így most eléggé elbizonytalanodtam, hogy menjen-e bolcsibe, felek, hogy elkaphatom és baja lesz a babanak...


Amúgy azért merült fel, mert nagyon baratkozos, szociális gyerek, nagyon szereti a társaságot, plusz ugye pont télen szuletik a pici, az utolsó 1 honapban és a születése után pár hetig felek, hogy fogok a nagyfiammal annyit kint lenni és menni (merthogy télen is nagyon igényli és ki kell farasztani).


Sok a pro és kontra, természetesen konzultálni fogok az orvosokkal CMV ugyben, inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy egyrészt terhesen kaptatok-e valamilyen komolyabb betegséget kozossegbe kezdő járni gyerektol, másrészt a pici születése után ő elkapott-e mindent? ( Ugye pont január lesz, ebből a szempontból eleg rossz).


(És még mielőtt megkapnám valakitől, nem állami bolcsirol van szó, nem más elől vesszük el a helyet, csana, de altalaban tele van, így nem biztos, hogy később is adott lesz a lehetőség - ez az egyetlen kozelben lévő).


Köszönöm mindenkinek!



2014. jún. 21. 22:50
 1/1 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Hogy döntöttél? Én is ezen agyalok mostanság! :)
2017. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!