Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt aktív a Babótok...

Mennyire volt aktív a Babótok a 12. heti UHn?

Figyelt kérdés
Nekem elég lassan mocorgott, pedig az orvos azt mondta ilyenkor nagyon aktívak szoktak lenni. Amúgy minden rendben van vele, CRL 56,3mm NT 1,3.
2010. jan. 3. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon aktív volt, a végére meg bealudt. :-) Úgy kellett felébreszteni, hogy a végén tudjunk róla még egy értékelhető képet csinálni emlékbe.
2010. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém majd kiugrott járt keze lába még a dr nő is nevetett!Nekem 1,8 a NT a crl:55
2010. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is annyira mozgott, hogy a doki alig tudta megvizsgálni:)
2010. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megilyedtem, hogy nem mozgott sokat.De lehet hogy csak ezt is túlságosan felfújom. Köszönöm a válaszokat!!!
2010. jan. 3. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, az enyém sem volt túl aktív a 12 heti UH-n. Törökülésben ült és olyan, mintha aludt volna. Az ultrahangos hölgy szinte rezegtette a hasam a vizsgálógéppel és alig akart mozdulni. Aztán csinált hüvelyi UH-t is, na akkor hírtelen felállt és mozgolodott egy kicsit. De mondom, összességében nekem sem volt túl aktív, de végül is nem mondták, hogy ez rossz lett volna. Most 18 hetes vagyok és már érzem mozogni.

Ne aggódj, boldog babavárást!

2010. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Nagyon megnyugtattál! Boldog és gondtalan babavárást!
2010. jan. 3. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a 12. hetin nagyon aktív volt, aztán a 18. hetin meg úgy kellett ébresztgetni.Ha minden rendben van a babával, akkor ne aggódj, egyszerűen ilyen napja volt. Legközelebb egyél előtte egy kis csokit, az általában felébreszti őket!
2010. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 12. hetin meg sem állt. Akikkel eddig beszéltem, fele-fele arányban volt nyugis és aktív a babájuk. Ne ijedj meg, legalább meg tudta mérni rendesen az orvos! :)
2010. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 12 hetesen majd kiugrott a hasamból,alig lehetett megmérni úgy ficánkolt.17 hetesen elmentünk egy 4 dre,mert kiváncsiak voltunk rá,pár perc után abba kellett hagyni,mert elaludt a DRÁGÁM.Hétvégén megyünk újra,remélem többet látunk majd belőle:-)Nincs semmi baj a Babáddal,csak kis lusta napja volt:-)
2010. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik volt ficánka, a másik meg durmolt. Miután 1 hét múlva megcsináltattuk az 1. 4D-s-t, akkor ugyanígy volt, az egyik aktívabb, a másik nyugodtabb természetű. A lényeg, hogy minden oké legyen vele, nem az, hogy épp akkor nem volt aktív. Lehet, hogy előtte már kimocorogta magát és elfáradt.:)
2010. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!