Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik napomon...

Szerintetek melyik napomon történt a fogamzás? Ha késői pé volt mikortól kell számolni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha a ciklus első napjától számolok akkor 6 hetes vagyok,viszont ha kisebb a terhesség akkor úgy fog látszódni hogy nem elég fejlett.Hogy van ez? Hogy számolják?


2010. jan. 3. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes egy görbe. :-) A a hőnek hinni lehet, akkor a 20. vagy a 22. ciklusnapodon volt a tüszőrepedés, ezen a napon fogantál meg. Viszont ez előtt 4 vagy 6 (!) nappal szeretkeztetek utoljára!


A terhességet eleinte a menszesz első napjától számolják. Aztán amikor a baba már jól látszódik az ultrahangon, akkor a méretei alapján folyamatosan korrigálni fogják majd a terhességi kort. Ettől függetlenül te beállíthatsz az orvoshoz a göbéddel, megmutathatod neki és elmondhatod, hogy szerinted a babád egy héttel később fogant a középidőhöz képest. (Én megmutattam az enyémnek, el is ámult, hogy létezik ilyen oldal, mint a ciklus.hu.)

2010. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az uccsó mensitől számolják mindenképpen, az meg hogy nem elég fejlettnek mondja a doki igazából nem számít, majd a 12 hetes uh-n megközelítőleg belövik a terhességi kort:)
2010. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is elég érdekes:)

Ha Ti is úgy látjátok hogy a 22.nap körül volt a tüszőrepedés,akkor szerintem csak a 23.nap lehet az esélyes,akkor voltunk együtt.És a teszt is csak ehhez két hétre volt+.

Szerdán voltam uh-n 4-5 mm-es volt a petezsák.

Jó méret ez szerintetek?

Köszönöm szépen a válaszotokat! :)

2010. jan. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!