Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt valaki használt...

Szülés előtt valaki használt valamilyen kúpot?

Figyelt kérdés
36 hetes kenet vétel után írtak fel hüvely kúpot amit 10 napig kell használnom.A kérdésem az lenne,hogy nem indítja be hamarabb a szülést a használata?Volt valakinek hasonló problémája?
2014. jún. 19. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

dehogy inditja! akkor nem kaptad volna!

de jo lenne tudni mire valô, milyen kup?

én is használtam kúpot semmi nem volt belőle, sőt terhesség alatt tõbbször használnom kellett semmi baj nem történt

2014. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan nem mondták miért kaptam,de a kúp neve Klion-d 100.Első terhességemnél kaptam már ilyen kúpot,de az még a terhesség elején volt most 2. terhességemnél ez az első alkalom,hogy kúpot kell használnom.Azért rémített meg a dolog mert 2.5 hetem van szülésig.
2014. jún. 19. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor gombás fertőzésre kaptad. Nem fogja beindítani a szülést, sőt kifejezetten fontos, mert ha nem kezeled ki, akkor a baba kifelé jövet megfertőződik.
2014. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is pont kúpozom magam, Kliont kell nekem is használni a folyásomra. Arra ügyelj, hogy a méhszájhoz ne érjen fel, és akkor nem lesz baj.

38 hkm

2014. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat kicsit megnyugodtam!
2014. jún. 19. 21:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Észre sem vettem,hogy valami bajom lenne,de a dokik csak jobban tudják.Bár egy kúp használata után most vannak "tünetek".Éjszaka alig aludtam fájdogált a hasam és ez napközben sem lett jobb.Remélem semmi komoly gondom nincs.
2014. jún. 20. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a kúp okozza.
2014. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!