Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik a terhesgondozáson?

Mi történik a terhesgondozáson?

Figyelt kérdés
Nem uh, nem védőnő!
2007. okt. 18. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most voltam hétfőn terhesgondozáson.

A laborba le kellett adom vizeletmintát, majd a védőnő megmérte a súlyom és a vérnyomásom, amit beírtak a kiskönyvembe. Ezalatt a labor kiértékelte a vizeletmintát és annak az eredményét is beírták a kiskönyvbe. Majd behívott a doki megnézték az eredményeket és megkaptam a szükséges beutalókat, egyet a belgyógyászatra, egyet pedig a 12. hetes ultrahangra! Nekem ennyi volt! Sok sikert a babához.

2007. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhesgondozás= nőgyógyász+védőnő és a terhesség alatti vizsgálatok.

Mi akérdés, ha ezekre nem vagy kíváncsi?

2007. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Minden terhesgondozás alkalmával súlyt és vérnyomást mér a védőnő+ vizelet vizsgálat. Ilyenkor beszélitek meg mik e teendők és hogy milyen vizsgálatokra kell menned.

Gratulálok a babához.

28 hetes kismama

2007. okt. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!