Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+1 hetes vagyok. Jósló...

37+1 hetes vagyok. Jósló ekkora derékfájdalommal?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, olyan 9 óra körül. Elkezdett a bal oldalamon a derekam fájdogálni. 11-re már szinte elviselhetetlen volt és kb fél óránként 10 percig tartott. Letusoltam, sétáltam, hátha segít, semmi. Éjfélkor bementünk a klinikára, már a hasam is görcsölt, de a derékfájástól alig éreztem mikor. Megvizsgáltak, méhszáj 2100, valószleg jósló, azt mondták. Ctg-re raktak, de annyira nyilalt a derekam, hogy alig tudtam végigfeküdni. Hazajöttünk. 1órától 4ig kb. fél óránként majd megőrültem a derékfájdalomtól, a 10-20 perceket, amiket enyhült, végigaludtam, de megint fájdalomra ébredtem. ! órakor végre abbamaradt, aludtam fél 10-ig, de most megint elkezdődött, a derékfájdalom és megint ugyanolyan, mint tegnap. Hol erősebb, hol gyengébb. A baba nagyon sokat mocorog és folyamatosan keményedik a hasam.

Segítenétek ezt értelmezni? Ez már jelentheti, hogy közeleg az idő? Vagy másnál is volt ilyen és egyszer csak abbamardt? A doki szerint már kibújhat a baba, mert nagyon fejlett, III-as érettségű a lepény, és a baba feje beilleszkedett.

Köszi a válaszokat:)


2010. jan. 3. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy esetben hallottam ilyet,hogy valaki erős derékfájdalommal ment a szülőszobára. De vajúdás közben nála is menszeszszerű fájások kezdtek erősödni.
2010. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia, bár én a 41.héten szültem az elsőt, de nekem is derékfájással indult... rá egy órára rögtön 2 perces fájások jöttek...:)

szerintem készülj, már nem sok van hátra, könnyű szülést kívánok, és sok boldogságot a csemetéhez!

2010. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, hogy válaszoltatok. Még egyben vagyunk, azóta nem voltak olyan erős derékgörcseim, mint kiderült a hidegfront/hóesés annyira felerősítette a jósló fájásokat, hogy több kismamit is megtévesztett. Most megint esik a hó itt nálunk, biztos megint sok baba bújik ki a napokban. Már én sem bánnám:) De majd eljön az is:)
2010. jan. 5. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!