Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ikres vagyok és több...

12 hetes ikres vagyok és több órán keresztül egy pizzériában voltam, ahol a végére már erős cigiszag terjengett. Persze, azért nem az, amikor már "vágni" lehet, hanem aki nem dohányos már érzi. Szerintetek lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.. a gyereked nem egy kuka a szervezeted számára hogy minden káros anyagot belezúdítson. Amugy az utcán több szomogot szivsz be csak azt nem érzed.Nem kell aggódnod emiatt!Jó egészséget kivánok nektek
2010. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jaj elnézést..jav =gyerekeId:-)Most vettem észre hogy 2en vannak
2010. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. NEm a legjobb hely egy kismamának, de semmi problémád nem lesz ebből. Relax és élvezd a két lakót a pociban.

Gratulálok.

2010. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Jó éjt!

2010. jan. 3. 01:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond, de most akkor egy ideig ne jarjal fustos helyre!!! Majd ha meglesznek az ikrek, utana ujbol mehetsz. De persze nelkuluk csak.

ikrekesek.hu olvasgasd az oldalt

Konnyu terhesseget! Elso babak?

2010. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!