Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szulésznonek mikor kell oda...

A szulésznonek mikor kell oda adni a penzt?

Figyelt kérdés
rogton szules utan meg ott a szuloszoban vagy majd 1-2 nap mulva ha jon latogatni?a dokinak varratszedesnel azt hallottam!
2010. jan. 2. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legtanácsosabb utolsó nap, mielőtt elmész keresd meg és akkor.

Szülés után semmiképpen sem.

2010. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen én az orvosomnak a varratszedéskor adtam, a fogadott szülésznőnek pedig az első látogatásakor, szombaton szültem és hétfőn reggel bejött és akkor adtam.
2010. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan mindenki elott boritekba csak oda adom vagy felrehivom es ugy?
2010. jan. 2. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy hívd félre vagy pedig keresd meg egyedül és úgy.

Ezért jó utolsó nap adni, akkor már nem olyan megterhelő rohangálni utána (nah, azért nem olyan nehéz megkeresni)

2010. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor add oda neki, amikor elmegy meglátogatni. Ha rád se néz, az azt jelenti, hogy le se sz@r, ergo nem kell neki hálapénzt adni. A doki dettó. Szerencsésebb, ha négyszemközt történik meg a boríték átadás és hálálkodás, de ha nem úgy alakul, akkor se érezd magad rosszul, mert ez egy hülye álszent dolog. Mindenki tudja, hogy a doki/szülésznő elvárja és mindenki tudja, hogy meg is kapják...akkor meg mit kell dugdosni meg titkolózni...???
2010. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!