Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dec.30-ra voltam kiirva, még...

Dec.30-ra voltam kiirva, még mindig bennt a babám, a méhszájam már 2 cm re nyitva. Ez megindulhat még magától?

Figyelt kérdés
hétfön megyek ctg-re,de nem hiszem,hogy bennt fognának,mert nem mondták.pedig annyira tul akarok már lenni.és most 2 napja nagyon sokat és erösen mozog a babám.csak nincs valami baj?hétfön jelzem az orvosnak.
2010. jan. 2. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a baba mozgással kapcsolatban tudok hozzászólni, tegnap nekünk is annyit mozgott a babánk, hogy már fájt a hasfalam, annyit ficergett, nyomogatta magát. Nálunk ez abszolút változó, van hogy pár napig "rápihen", aztán ami belefér, annyira aktív. Amikor esős idő van, ő is lustibb, pl. Szilveszterkor felénk nagyon esett, akkor nem mocorgott ennyit. Ma meg szerintem kipiheni a tegnapi napot, legalábbis ma még nem mocorgott olyan sokat.

34+3 hetes

2010. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is 30.-ra voltam kiírva és semmi jele, hogy ki akarna bújni a lánykám. nálam 1 cm a méhszáj. és semmi fájás...

rettegek, hogy indítani kell, mert a fiam is úgy született, akkor nagyon megszenvedtem a tágulási szakaszt.

2010. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bocs, vmi elnyomódott...

csak annyit akartam még írni, hogy kitartást Neked is! remélem a természet nem hagy bennünket cserben!

ja, és nálunk is pocakbuli volt tegnap, csak úgy rengett a hasam. de ma már nagyobb nyugi van.

Könnyű szülést! (2.voltam megint)

2010. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én dec. 21-re voltam kiírva és majd csak hétfőn délután indítják a szülést. A mozgás miatt ne aggódj, nekem is nagyon sokat mozog a baba. Az a jó, a mozgásoknak nem kell a végére sem ritkulniuk. Kitartást mindenkinek aki még várakozik!
2010. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én első babámat 2008. júni 30-ra vártam... Semmi. 2 nap múlva véreztem, ezért befektettek a kórházba. Reggel este néztek NST, meg minden vackot, de jól voltam. Úgy volt,hogy 1 hetet várnak, és indítják a szülést, de megbeszéltem a dokimmal, ha nem feltétlenül indokolt, mert törpe jól van, akkor várjunk. Eljött a hétfő, és letelt az 1 hét, kérésemre és a baba szívhangjára/mozgására való tekintettel kaptam még 2 napot. Azt mondták, szerdán megindítják, ha nem történik semmi. Hétfőn éjjel viszont megjött a jó kis hidegfront, és beindult magától a szülés. Kedden délután 12:40 perckor megszületett a kisfiam. Azóta már nagy férfi, és most várjuk a kis tesóját, aki megint csak fiú. Manóm, már nagyon várja, minden este megszeretgeti a hasamat.:)

Jelenleg 20 hetes vagyok.

2010. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!