Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egésznap fájdogál a hasam,2...

Ma egésznap fájdogál a hasam,24 hetes vagyok, nőhet a méhem?

Figyelt kérdés
Éreztem már ilyet de kb:1 hónappal ezelött,akkor azt mondta a dokim hogy nyúlanak a méhet tartó izmok.Most is ez lehet?Az első terhességemnél nemtapasztaltam semmi ilyet.Nem gőrcöő érzés inkább csak szurkál.
2010. jan. 1. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehetséges, én is 24 hetes vagyok és és tegnap egész nap éreztem a pocakom, mára viszont minden olyan mint előtte.
2010. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban a méhszalagok nyúlnak,mert nő a baba.Ha nem görcsölsz,akkor semmi gond nincs.Próbálj meg minél többet pihenni.
2010. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

érdekes,ma én is érzem a hasam :-) 19+4hetes vagyok.

szerintem is ua lehet,mint egy hónapja.vegyél be magnéziumot,attól enyhülnie kell.

2010. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon sokat vagyok talpon, akkor délutánra-estére hajlamos kicsit fájni a pocakom, és néha áthúzódik másnapra is. Ha elenegdőt pihenek, akkor semmi bajom, magnéziumra sincs szükség.


Ha nem görcsös a fájdalmad, akkor nem kell agódnod. Pihenj többet, szedj magnéziumot, és el fog múlni.


25h km

2010. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!