Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetem egyszerre őket?

Szedhetem egyszerre őket?

Figyelt kérdés
Szedek Elevitett meg Magnéziumot! És néha még görcsöl a hasam ezért beszedek No-Spa-t. Remélem nem baj, hogy ezeket eggyütt szedem.
2009. dec. 31. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én a 37. hétig szedtem napi 3x2 magne b6-ot,mellette az elevitet.doki javasolta így
2009. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

No-Spa 40 mg tabletta betegtájékoztató

(Drotaverin-hidroklorid)


Terhesség

Kérdéseivel bármely gyógyszer alkalmazása előtt forduljon orvosához, vagy gyógyszerészéhez.

Állatkísérletes és humán vizsgálatok alapján, terhesség alatt való alkalmazása esetén, az anyát, ill. a magzatot károsító hatása nem volt kimutatható. Mindazonáltal terhességben való alkalmazása fokozott óvatosságot igényel.

2009. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
No-Spa helyett szerintem inkább több magnéziumot szedhetnél.Van a Magnesii Citriciti a gyógyszertárban (remélem jól írtam).A nődokik is ezt szokták felírni.A magn. pont azért van, hogy ne görcsölj.Akkor nem kéne a No-Spa!Ha mégis lenne egy kis görcs, akkor a dokik azt szokták javasolni, hogy vegyél be még egy kis magnéziumot pluszban.Kérdezd csak meg az orvosod!Ha nem éred el telefonon, akkor interneten is kérdezhetsz orvost.Pl. keress rá dr. Bata Barnabásra, ő szívesen válaszol:)
2009. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nospat én egyértelműen nem szednék a te helyedben, csak Elevitet meg Magnéziumot.
2009. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amikor még nem szedtem magnéziumot akkor mondták, hogy szedjek No-Spat. 3×2 magnéziumot szedek.
2009. dec. 31. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
No-spát ne szedj. Az nem vitamin, hanem vegyszer, és csak a tünetekre hat, sem vetélést, sem koraszülést nem akadályoz meg, a babának meg nem jó. A magnézium viszont ez esetben hatásos is lehet.
2009. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!