Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután megszületik a baba...

Miután megszületik a baba pólyába vagy hálózsákba aludjon? Vagy amíg jó a pólya abba és utána hálózsákba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi sosem használtunk pólyát, szóval hálózsákban aludt a kisfiam.
2009. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én beszereztem mindkettőt,majd akkor meglátom melyikben tud jobbat aludni a kicsike,de szerintem a hálózsák kényelmesebb lesz.A pólya állítólag a szopizáskor jön nagyon jól.
2009. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem, illetve az első a pocakban. Nincs tapasztalat, de én pólyapárti vagyok! Aztán majd menetközben kiderül mi a jobb, kényelmesebb nekünk!

23hetes

2009. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
énis a pólya mellet vagyok ,sokkal jobban tart!habár elsö babám lesz de mindeki azt ajálja
2009. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Decemberi a babám, és elejétől fogva hálózsákban altattam. Pólyát soha nem használtunk, most 1 éves és még mindig hálózsákban alszik.
2009. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pólyát használtam az első hónapban.Utána próbáltam a hálózsákot, csak azzal az volt a baj, hogy ha éjjel felkelt enni, akárhogyis vigyáztunk lebukta.Pizsiben alszik, arra meg jön a takaró.Most lesz 4 hónapos.
2009. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pólya jót tesz a gerincének, és nem nyeklik össze-vissza.
2009. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pólyában nem tud mozogni, aludni a hálózsák a jobb. A pólya arra jó, hogy amikor napközben cipeled, kevesebbet kell tartanod, mert a pólya megtartja a gerincét. A kórházban legalábbis erre jó volt a csecsemős nővéreknek, dobigálgatták benne a babákat, mint más a krumpliszsákot. Az én gyerekeim gyűlölték a pólyát, mert kezdettől mozogni szerettek és hason aludni.
2009. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!