Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl van? Félek korai ugye?

Mitöl van? Félek korai ugye?

Figyelt kérdés
34hetes vagyok nyilalo fájdalom a farcsontomnál néha 5percig is ugy kell maradnom nembirok megmozdulni!!olyyan mintha egy ideg becsipödött volna kb 1hete tart a derekam is majd leszakad már egéyznap fekszem inkább!ez nem annak a jele hogy lassan szülnék!
2009. dec. 30. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak a jele, hogy a medencéd tágul, kezdenek fellazulni az ízületek. Ez még nem a szülés jele, csak készül a tested. Nekem ilyen már félidősen volt és csak a 38. héten szültem. Nyugi!
2009. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a 2.babával már most 19+2hetesen is vannak hasonló "tüneteim".

nekem az effajta fájdalmakra annyit mondott a dokim,hogy az előző szüléstől fáj.

de nálad arról van szó,amit az előző válaszoló is leírt,hogy készül a tested a szülésre,lehet pont mostanában fordul be a baba.

2009. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a szülés jele, vagy arról van szó, amit előttem is leírtak, vagy nyom valamit a baba. Én sokszor teljesen lebénultam percekre már a 25. héttől, lassan betöltöm 40. hetet, de még mindig nem szültem.
2009. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi lányok! csak annyira fáj hogy néha magamon nevetek mint egy nyomorék ugy érzem magam néha pedig már elsirom magam mert nagyon kellemetlen!!mindenkienk boldog babavárást és bolgod új évet kivánok!
2009. dec. 30. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt ilyen 20 hét körül. Doki azt mondta neki,hogy valószínűleg egy idegett nyomhatott a picúr.
2009. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!