Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok....

34 hetes terhes vagyok. Normális az, hogy most pár napja van hányingerem? Mitől van ez? Félek valami baj van.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, teljesen normális. A baba már olyan nagy, hogy az utolsó hetekben bizony vissza-vissza fog térni a kezdeti hányinger és jó kis gyomorégéssel párosul. Én majd megőrültem az utolsó harmadban, halomszám ettem a Rennie-t, olyan savam volt, plusz a babó már nyomta a gyomorszájamat elég rendesen. Egyél kevesebbet többször, ne terheld a gyomrod és lefekvés előtt 1 órával már ne egyél semmit. Ne aggódj! :)
2010. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomja a gyomrod, már olyan nagy a babóca.
2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi baj, csak ahogy az előttem írók is leírták a baba nyomja a gyomrod.
2010. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is előjött a gyomorégés így a végére. Az tényleg segít, ha nem eszel sokat egyszerre. Nekem még a tej is bevált, pedig nem vagyok nagy tej-rajongó. Ha tejet iszom, nem lesz annyi gyomorsavam. Nem kell belőle sokat inni, fél bögre is segít. Legalábbis nekem.

40+2 km

2010. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!