Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-22 hetesen milyen már a...

21-22 hetesen milyen már a baba 4dn?

Figyelt kérdés
Voltunk 16 hetesen,de akkor még nagyon picike volt.A jövő hétre tervezzük megint a férjemel,mert már nagyon szeretnénk látni,ilyenkor már ugye babásabb lesz a Kicsim?
2009. dec. 30. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem tudom...de kiváncsi lennék rá!:)

Én majd 30.hetesen megyek 4D-re...(a piszkos anyagiak miatt csak egyet engedhetek meg)

21h terhes

2009. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták hogy 26-32.hétig jo menni

mert akkor szépen kivan fejlödve!szerintem ha 30.hét körül mennél az tökéletes!

2009. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenem,hogy vannak helyek,ahol megcsinálják olcsóbban ha nem kérsz pl dvd felvételt róla.Mi is igy voltunk,mivel pici még csak fotot kértünk,és az uht,igy kevesebb mint a felébe került.Mi is csak rákérdeztünk erre a lehetőségre,és megoldható volt:-)
2009. dec. 30. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉN 24HETESEN VOLTAM ELÖTTE NEM DE AKKOR MÁR ANNYIRA NEM VÉKONY DE MÉG GÖMBÖLYÖDHET.HISZ OLYANKOR IS CSAK FÉL KG KÖRÜL VANNAK DE MÁR NEM OLYAN SOVÁNY.HA BABÁSABBAT SZERETNÉL VÁRJ A 24-25.HÉTIG SZERINTEM.
2009. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
24-28. hét körül már nagyon élvezetes. mi 24+4 naposan voltunk és meglepődtem mennyire babás és kerek :) nekem a dokim azt mondta 21 hét körül még vékonyka, de persze ha anyagilag belefér akkor érdemes :) csak az utána következővel ne várj a 30.hétig mert akkor meg már előfordul hogy alig fér bele a pofija a képbe :)
2009. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 22. és 29.hetesen voltam 4D-n. Az első azért volt jó,mert a babucinak még a teljes teste látszott egészben a képen (bár itt a nemét mélg sajna nem lehetett megállapítani).A második azért volt jó,mert szépen látszott a pofija, a nemét is könyebben megállapította a doki viszont a testének csak egy része fért a képre.Tehát mindkettőnek van előnye is és hátránya is.


35 hetes kismami

2009. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 19 hetesen voltunk, és "jobb" mint amire számítottunk. Felkészített az orvosom is, hogy nagyon kis csonti lesz, az arca még nem is nagyon fog látszódni, és itt is érdeklődtem, hogy milyen egy 18 hetes baba, azt mondták, hogy vonásokat még nem fogok látni. Aztán... a pofija már most olyan, mint az apjáé, egész babaforma. Igaz, tényleg csonti, de mondjuk mi nem mozizni mentünk, hanem a genetikai szűrés volt 4d-s.
2009. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi 20 hetesen voltunk, és teljesen jól látszódott a baba. Kicsit vékonyka volt, de nekünk ez nem volt szembe tűnő. Teljesen babás volt a formája, a pofiját meg csak azért nem láttuk jól, mert oda tette mindkét kezét és nem volt hajlandó elvenni. Azt mondta a doki, hogy ebben a korban azért hasznos a 4dimenziós vizsgálat, mert kiszűrhetők a fejlődési rendellenességek és esetleg segíteni is lehet rajta, míg később már nem biztos.Bár nálatok a 16hetesen biztosan megnéztek mindent.

Ja, és tisztán látható volt az is, hogy kislány van odabent:)

2009. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kÖszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok.Nekünk is kislányt mondtaka 18 hetes uhn,remélem megerősitik a 4dn is,mert már nagyon beleéltük magunkat:-)Boldog babavárást kivánok mindenkinek!
2009. dec. 30. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!