Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes a fogyás a 3....

Természetes a fogyás a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
A védönö megállapitotta hogy leesett a súlyom.és most mär én is látom.Olyan szépen hiztam pedig heti 2 kilókat igy 43-ról 55lettem.a 32.hétig.Mondjuk nem is vagyok soha ëhes csak eszek valamit mert gondolom azért kéne.Másnál is volt igy?
2009. dec. 30. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki ilyenkor szedi fel a súlyt, van, aki stagnál, olyan is van, aki fogy. ha a baba rendben van, fejlődik, nincs miért izgulni :)
2009. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogy a hely a gyomrodnak. :o)

Próbálj sokszor keveset enni, ha mindenki rendben van, nem kell hízni.

2009. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 3.trimeszterben volt olyan hogy 3hét alatt híztam 3kilót,a következő 3 hétben meg csak 30dekát.

de pl most a barátnőm ikrekkel várandós,és ő pl fogy.valószínű amiatt,hogy nagyon össze van nyomódva a bélrendszere és nem bír annyit enni.

de amíg a gyerkőc/ök jól vannak nincs gond :-)

2009. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alig ettem a vége felé, az állandó savas felböfögés miatt, és mégis mindig híztam, mint a disznó. Alkat kérdése is. Én a nagyját mindig a 32. hét után szedtem fel, pedig ekkor figyeltem a leginkább arra, mit és mikor eszem.
2009. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggodj. En 32 hetes vagyok a 27-dik hetig felszedtem 7 kilot es azota egy dekat sem. Nem vagyok semmi fele dietan azt eszem amit megkivanok es megsem jott fel egy kilo sem. Nem voltam sovany de tulsulyos sem 59 kiloval kezdtem a terhessegem es most 66 vagyok 171 magass. Szoval normal testalkat. Engem pont ma ultrahangra is elkuldott a vedono mert azt hittek megallt a baba a hizasban/novekedesben foleg, hogy a pocakom sem nott semmit a 28-dik hettol. De megneztek es a baba jol van, sot a meretei szerint 33 hetesnek felel meg, magzatviz tokeletes mennyiseg, placentaval is menden rendben. Szoval nem torvenyszeru, hogy hizni kell ahoz, hogy minden rendben legyen odabent, attol meg a baba jol van. En is nagyon megijedtem ma de nincs semmi gond.

Boldog babavarast!

2009. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!