Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már mindennapos lesz?

Ez már mindennapos lesz?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok,sokat mocorog a kislányom,de ma fordult elő először,hogy a hasam szó szerint balra-jobbra "ugrált".nagyon édes,egyben néha kellemetlen érzés.Ez akkor most már mindennapos lesz?
2009. dec. 30. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 28 hetes vagyok, és én már kb. 2 hete észrevettem. A párom szokta nézegetni, jókat nevetünk rajta. Egyébként igen, néha tényleg kicsit kellemetlen, főleg ha eltalál valamit. egy darabig még élvezhetjük aztán már nem lesz annyi helye, hogy ilyeneket csináljon, csak egy-egy testrészét fogja kinyomni.
2009. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!:)Ez már mindennapos lesz, sőt, lesz olyan, hogy teljesen eldeformál, meg kellemetlenül nyúzza a hasad, meg csuklik valamelyik szerveden...De imádnivaló:) 37 hetes kismami
2009. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ez mindennapos jelenség lesz :) kellemetlen olykor, de élvezetes is, mi jókat nevetünk rajta a párommal. főleg mikor a popsiját nyomja a hasfalamhoz, és látszik a körvonala, vagy a fejecskéjét, kezét:)na meg mikor csuklik:)
2009. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utsó vagyok, 36 hetes kismami:) lemaradt:P
2009. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,örülök neki,hogy most már minden nap egyre erősebben érezhetem a kicsikém :) nagyon édes

Egyúttal kívánok mindannyiótoknak békés,boldog új évet és jó babázást az új esztendőre

2009. dec. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!